İzmir Konak Belediyesinden 21 Adet Ev Satışı! İşte Fiyat Çizelgesi

İzmir Konak Belediye Başkanlığı kendisine ait konutların satışı için bir duyuru yayımladı.

İzmir Konak Belediyesinden 21 Adet Ev Satışı! İşte Fiyat Çizelgesi

İzmir Konak Belediye Başkanlığı kendisine ait konutların satışı için bir duyuru yayımladı. Belediye Başkanlığı tarafından ilan edilen kamu konut satışlarında toplam 21 ev satışı olacak. İhale usulü yapılacak olan satışlar için ilan edilen muhammen bedel satış çizelgesi haberimizde.

Ağustos ayının son dönemi itibariyle kamu konut satışlarına yeni duyurular eklendi. Bu duyuruların en dikkat çekenlerinden bir tanesi de İzmir Konak Belediyesi'nden geldi. Bu konut satış duyurusuna dair tüm detaylar sizlerle. İZMİR KONAK BELEDİYESİ'NDEN 21 KONUT SATIŞIİzmir Konak Belediye Başkanlı, Resmi İlan Portalı üzerinden yayımladığı duyurusunda konut satışlarına ilişkin bilgiler verdi. Konut satışlarının nasıl yapılacağını, satışlar için açıklanan muhammen bedel bilgileri ve başvuruların ne zaman alınacağını duyuran belediye başkanlığının açıklaması şu şekilde;"Konak Belediyesi mülkiyetindeki 21 adet daire satışa çıkarıldı. İhale 3 Eylül 2020 Perşembe günü 9 Eylül Meydanı 1. hizmet binası 5. kat Basmane adresinde Belediyemiz Encümen toplantı salonunda yapılacak. Şartname ve ekleri mesai saatleri dahilinde Yazı İşleri Müdürlüğünde ücretsiz görülüp temin edilebilir."SATIŞ FİYAT ÇİZELGESİSöz konusu konutların hangi fiyat aralığında satışta olduğunu ve ilana çıkarılan evlerin büyüklüklerine dair bilgilerin yer aldığı tablo Konak Belediyesi'nce yayımlandı. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?İzmir Konak Belediyesi yukarıda yer alan 21 adet ilan için satışları ihale ile yapacak. İhale işlemleri 3 Eylül 2020 Perşembe günü sabah saat 10.00'dan itibaren başlayacak. İhale 9 Eylül Meydanı 1. hizmet binası 5. kat Basmane adresinde Belediye Encmen Toplantı Salonunda yapılacak olup şartname belediye yazı işleri müdürlüğünden alınabilecek. Emlak365.com


Yorumlar (0)