Kalecik Un Fabrikası 10 Yıllığına Kiraya Verilecek! İhale Tarihi

Kalecik Belediye Başkanlığı bir duyuru yayımlayarak Kalecik Un Fabrikasının kiralanacağını duyurdu. Bu kapsamda bir ihale düzenleyecek olan belediye başkanlığı ihaleye ilişkin detayları kamuoyu ile paylaştı.

Kalecik Un Fabrikası 10 Yıllığına Kiraya Verilecek! İhale Tarihi

Belediye başkanlıklarının gayrimenkul satış ve kiralama ilanlarına bir yenisi daha dahil oldu. 

Ankara ili Kalecik ilçesinde yer alan Kalecik Un Fabrikası 10 yıllığına kiraya verilecek. Kiralama işlemlerine ilişkin bir duyuru yayımlayan belediye "Kalecik Belediye Başkanlığı, Kalecik Un Fabrikasını 10 yıllığına kiraya verecek. İhale, 13 Ekim 2020 tarihinde saat 11:00'de 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 37. maddesi uyarınca kapalı teklif usulü ile yapılacak." bilgisni paylaştı. 

KALECİK UN FABRİKASI KİRAYA VERİLECEK

Resmi İlan Portalı üzerinden yayımlanan ihale duyurusunda, kiralama işleminin 10 yıllık olacağı duyuruldu. Bu kapsamda ihaleye katılacak olan firma ve vatandaşların yapacakları işlemlere dair detayları ilen eden belediye başkanlığı ihale tarihini 13 Ekim olarak açıkladı. 

Başvuru işlemleri için bu tarihe kadar başvuru yapmaları gereken vatandaşlar şartnamede yer alan maddelere göre başvurularını yapacaklar. İhale için başvuruda bulunacaklara ilişkin yapılan uyarıda, "İhaleye teklif vermek için yapılacak başvurularda, teklif zarfı en geç ihale saatine kadar Kalecik Belediye Başkanlığı Mali Hizmetler Müdürlüğüne teslim edilecektir." ifadeleri yer aldı. 

İhale için başvuruda bulunacaklara dair yayımlanan duyuruda fabrika için yıllık muhammen kiralama bedeli 4 milyon 200 bin TL olarak açıklandı. Başvuruda bulunacak olanlar ise 120 bin TL geçici teminat bedeli yatırcaklar. 

Başvurular ise şartnameye göre yapılacak olup istekliler şartnameyi 1000 TL karşılığında alabilecekler. İhale şartnamesi Kalecik Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden temin edilecektir.

Emlak365.com

Yorumlar (0)