Kamu Gayrimenkul Satış İlanları! Ev, İşyeri, Arsa, Zeytinlik, Tarla, Köşk, İş Merkezi

Kamu kurumlarının son günlerde yayımladığı ve ihalelerini önümüzdeki günlerde yapacağı gayrimenkul satış ilanlarını derledik.

Kamu Gayrimenkul Satış İlanları! Ev, İşyeri, Arsa, Zeytinlik, Tarla, Köşk, İş Merkezi

Kamu kurumlarının son günlerde yayımladığı ve ihalelerini önümüzdeki günlerde yapacağı gayrimenkul satış ilanlarını derledik. Eylül ayında gerçekleştirilecek açık artırmalar ile devlet birimleri konut, ev, tarla, arsa, arazi, işyeri, zeytinlik satışları yapacaklar. Bu satışlar için başvuru yapacaklar için muhammen bedel listelerini derledik.

Devlet kurumları yayımladıkları duyurular ile gayrimenkul satışları yapacaklar. Bu gayrimenkul satışları ihale usulü yapılacak olan muhammen bedel üzerinden en yüksek teklifi sunan vatandaşlar taşınmazları alabilecekler. Bu hafta içerisinde 3 farklı kamu kurumu tarafından yayımlanan ve ihaleleri Eylül ayının ilk döneminde yapılacağı açıklanan kamu gayrimenkul satışlarını paylaşıyoruz. DARÜLACEZE BAŞKANLIĞI 43 TAŞINMAZ SATIŞIDârülaceze Başkanlığı yayımladığı satış ilanında 43 adet farklı statülerdeki gayrimenkuller için satış yapacağını açıkladı. Kurum tarafından ilan edilen satış ilanında yer alan gayrimenkul cinsleri ve ihale tarihine dair bilgiler şu şekilde;"İstanbul'da bulunan  köşk, iş yeri ve dairelerin satış ihalesi  2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45' inci maddesi hükümlerine göre açık teklif usulü ile Dârülaceze Başkanlığı Çok Amaçlı Salonunda 8 Eylül 2020 tarihinde saat 14.00'te liste sırasına göre ayrı ayrı yapılacak. İhaleye girmek isteyenlerin istenen belgelerle birlikte ihale gün ve saatinde ihale salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak müracaat kabul edilmeyecektir."İZMİR VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ 151 TAŞINMAZ SATIŞ İLANI İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü de yayımladığı ihale duyurusunda çok çeşitli özelliklerde taşınmaz satışı yapacağını duyurdu. İzmir ve Manisa'da yer alan bu gayrimenkul satışlarına dair şu bilgiler yayımlandı. "Taşınmazların kiralama ihaleleri, İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü Hizmet Binasında 9 - 10 Eylül 2020 tarihlerinde ilan metninde belirtilen saatlerde 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre açık teklif usulü ile yapılacak."İZMİR KONAK BELEDİYESİ EV SATIŞIİzmir Konak Belediye Başkanlığı ihale duyurusunda 21 adet konut satışı yapılacağını aktardı. Bu satışlar için bir liste yayımlayan belediye başkanlığı ihale sürecine ilişkin de bilgiler verdi. "İhale 3 Eylül 2020 Perşembe günü 9 Eylül Meydanı 1. hizmet binası 5. kat Basmane adresinde Belediyemiz Encümen toplantı salonunda yapılacak. Şartname ve ekleri mesai saatleri dahilinde Yazı İşleri Müdürlüğünde ücretsiz görülüp temin edilebilir."

Emlak365.com


Yorumlar (0)