Keçiören Belediyesinden İhale İle Satılık Arsa İlanları!

26 Ocak 2021 tarihli Resmi Gazete ile Keçiören Belediyesi açık teklif usulü ile satılık arsa ihalesi düzenleyeceğini duyurdu. Konut arsası ve Akaryakıt LPG istasyonu arsası olarak satışa sunulan Bağlum satılık arsa ilanları haberimizde...

26 Ocak 2021 tarihli Resmi Gazete ile Keçiören Belediyesi açık teklif usulü ile satılık arsa ihalesi düzenleyeceğini duyurdu. Konut arsası ve Akaryakıt LPG istasyonu arsası olarak satışa sunulan Bağlum satılık arsa ilanları haberimizde…

Keçiören Belediyesi tarafından 26 Ocak 2021 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan satış ihalesi ilanı ile mülkiyeti belediyeye ait olan çok sayıda arsa için satış ihalesine çıkacağını duyurdu. 

Yapılan açıklamada Keçiören Bağlum sınırları içerisinde yer alan 31 arsanın 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 36. ve 45. maddesine göre yapılacak olan Kapalı/Açık Teklif Usulü ile satılacağı açıklandı. 

KEÇİÖREN BELEDİYESİ SATILIK ARSA İHALESİ İLANI 

31 adet arsa için 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 36. ve 45. maddesine göre yapılacak olan Kapalı/Açık Teklif Usulü ile satış ihalesi yapacağını duyuran Keçiören Belediyesi ihaleye katılmak isteyen kişilerden muhammen bedelin yüzde 3’ü oranında geçici teminat bedeli yatırmasını talep edecek. 

Yine ihale başvurusu için İhaleye iştirak Dilekçesi, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, İkametgah Belgesi, Yasal tebligat adresini belirten imzalı adres beyanı, Geçici Teminat bedelinin Belediye Veznesine ödendiğine dair makbuz ve teklif mektubu her arsanın karşılığında belirlenen ihale tarihinde en geç saat 12:00’ye kadar belediyeye teslim edilecek. İhale şartnamesi Keçiören Belediyesi’nden 250 TL ücretle temin edilebilecek. 

Satılık arsa ihale ilanının tamamına ulaşmak için TIKLAYINIZ… 

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir