EMLAK HABERLERİ

KİPTAŞ İzmit Çınar Evleri Kura Çekilişi Sonuçları Sıralı İsim Listesi Yayımlandı!

KİPTAŞ İzmit Çınar Evler kura çekilişi yapıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile İzmit Belediyesi arasında imzalanan ortak protokol kapsamında hayata geçirilen KİPTAŞ İzmit Çınar Evleri projesi ile ev sahibi olmaya hak kazanan kişilerin isim listesi ve kura sonucu sorgulama ekranı haberimizde..

KİPTAŞ İzmit Çınar Evler kura çekilişi yapıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile İzmit Belediyesi arasında imzalanan ortak protokol kapsamında hayata geçirilen KİPTAŞ İzmit Çınar Evleri projesi ile ev sahibi olmaya hak kazanan kişilerin isim listesi ve kura sonucu sorgulama ekranı haberimizde..

KİPTAŞ İzmit Çınarevler konut projesi kura çekilişi İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayın ile dün yapılmıştı. Koronavirüs salgını nedeni ile seyircisiz olarak yapılan kura çekimi noter huzurunda gerçekleştirildib.

Kura çekimine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile KİPTAŞ Başkanı da dahil olmak üzere çok sayıda üst düzey yönetici de katıldı. İlk hak sahini İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu belirledi. 

EKREM İMAMOĞLU: DEPREME DAYANIKLI EVLER ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ! 

Törende kısa bir konuşma yapan İBB başkanı Ekrem İmamoğlu projeye 20 kat talep geldiğini belirterek toplam başvuru sayısının 2 bin 800 adete yaklaştığını dile getirdi. Başkan İmamoğlu “Bu sadece bir konut sektörü ya da depremle mücadele ile ilgili değil. Pek çok alanda aynı durum söz konusu. İBB ile İzmit Belediyesi ile ilgili ortak girişimler sadece konut ile sınırlı değil. 

Her alanda işbirliği yapılacak çok sayıda masa kuruldu, kamu işbirliği sağlandı. Bu işin partisi olmaz. İzmit’e geldiğimde de dile getirdim. Bizimle bağ kurmak isteyen kim olursa olsun, kapımız ardına kadar açıktır. İş birliği yaparız, çözüm sunarız, çözüme katkıda bulunuruz. Oturulması yanlış olan konutlarda oturan kişilerin depreme dayanıklı, sağlam konutlara taşınmasını amaçlıyoruz. 

Sosyal konut üretimi ile dar gelirli vatandaşlarımızın da depreme dayanıklı, güvenli oturacakları evlere taşınmasını sağlamak istiyoruz. İstanbul’u da bu tip projelerle depreme karşı güvence altına alacağız” diyerek deprem ve kentsel dönüşüm projelerinin önemine değindi. 

KİPTAŞ İzmit  Çınar Evler konut projesi kapsamında yapılan kura çekimine İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu yanı sıra İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, KİPTAŞ Başkanı ve diğer belediye yetkilileri de katıldı. 

KİPTAŞ İZMİT ÇINAR EVLER KONUT PROJESİ 2+1 VE 3+1 KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ 2021

 1. Dilay Yeşilırmak (Sağlık Çalışanı Kontenjanı) 
 2. Nihal Çağlıyan 
 3. Funda Akdağ 
 4. Hilal Aydemir 
 5. Özgür Cebeci 
 6. İsa Çınar 
 7. Rasim Emre 
 8. Nefise Dinç 
 9. Ayla Çavdar 
 10. Kübra Nur Toplutaş 
 11. Oktay Atılkan 
 12. Ebru Taşkın 
 13. Aysel Yılmaz 
 14. Özlem Akçalı 
 15. Özge Demirkol 
 16. Gülşah Gökmen 
 17. Özge Senem Yücel Çiçek 
 18. Tuncay Kaya 
 19. İsmail Aras 
 20. Nedime Sevil Erşen 
 21. Nursel Cirpan 

KİPTAŞ İZMİT ÇINAR EVLER KONUT PROJESİ KURA SONUCU SORGULAMA EKRANI VE TELEFON NUMARASI BİLGİLERİ?

KİPTAŞ internet sitesi üzerindne sorgulama ekranı açılırken internet sitesi üzerinden TC kimlik numarasını yazarak sorgula butonuna basan kişiler isimlerine isabet eden bir konut bulunup bulunmadığını öğrenebilecekler. Yine isteyen kişiler 0 262 255 55 41 numaralı telefon üzerinden kimlik numarası ile yine ev sahibi olma imkanı kazanıp kazanmadıklarını öğrenebilecekler. 

Emlak365.com


Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir