Kira Öder Gibi Ev Sahibi Yapacak Fırsat! Akbank 2+1 Apartman Dairesini 120 Bin TL'ye Satıyor

Konut fiyatlarında yaşanan artışlar nedeniyle ev almakta güçlük çeken vatandaşlar için Akbank, uygun fiyatlı icradan satılık konut ilanlarını güncelledi. Bankanın satılık konutları 120 bin TL'den başlıyor.

Akbank 2+1 Apartman Dairesini 120 Bin TL'ye Satıyor

Konut fiyatlarında her geçen dün devam eden artışlar dar gelirli vatandaşlar için ev almayı neredeyse imkansız hale getirdi. Kiralarda yaşanan artışlar da göz önüne alındığında vatandaşın eli kolu bağlanmış durumda. TOKİ'nin ucuz konut projeleri bu anlamda vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor ve büyük ilgi görüyor. Konut kredilerinde yapılan yeni düzenlemenin ardından kredi çekerek ev sahibi olmak da imkansız hale geldi. Düzenlemeden sonra vatandaş kredi çekmek yerine elindeki birikim ile ev almayı tercih eder oldu. Birikimi olmayanlar ise kara kara düşünüyor.

AKBANK İCRADAN SATILIK EV İLANLARI GÜNCELLENDİ

TOKİ konutlarının yanı sıra bankaların icradan satılık ev hatta kendi evini yapmak isteyenler için icradan satılık arsa ilanları da ilgi görüyor. Bankalar piyasadaki konut fiyatlarının altında icradan konut satışları yapıyor. Akbank da icradan satılık ev, arsa, işyeri ilanlarını güncelleyerek ev sahibi olmak isteyenlere imkan tanıyan bankalar arasında yer alıyor. Özellikle büyükşehirlerde icradan satılık ilanları bir hayli fazla olan Akbank, satışa çıkarılan konutlar için ihale sürecini başlattı ve konutların başlangıç bedelleri de açıklandı.

2+1 APARTMAN DAİRESİ 120 BİN LİRADAN SATIŞA ÇIKARILDI

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Yapacak Fırsat! Akbank 2+1 Apartman Dairesini 120 Bin TL'ye Satıyor

Akbank, icradan satılık gayrimenkul ilanlarını güncelleyerek Şanlıurfa'da bulunan 2+1 apartman dairesini 120 bin TL başlangıç fiyatından satılığa çıkardı.  Şanlıurfa Viranşehir'de bulunan 2+1 daire 67 m2 büyüklüğünde ve başlangıç bedeli 120 bin TL olarak belirlendi.  Dairenin teminat bedeli ise 12 bin TL olarak belirlendi. Teminat bedelini yatıran kişilere ihaleyi kazanamamaları durumunda teminat bedeli iade ediliyor. 2. bodrum kat 7 bağımsız bölüm numaralı mesken, projesi üzerinden alınan ölçüme göre brüt 67 m2. Giriş holü, iki oda, salon, mutfak, banyo, wc bulunuyor. 

EDİRNE'DE 2+1 APARTMAN DAİRESİ 220 BİN TL

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Yapacak Fırsat! Akbank 2+1 Apartman Dairesini 120 Bin TL'ye Satıyor - Resim : 2

Akbank icradan satılık konut ilanlarında Şanlıurfa'da satılan 120 bin TL değerindeki apartman dairesinden sonra Edirne'de bulunan 162 m2 2+1 apartman dairesi geliyor. Edirne İpsala'da icradan satılığa çıkarılan konut apartmanın 2. katında yer alıyor Salon, 2 oda, mutfak, banyo, tuvalet, antre, hol ve 2 balkondan oluşuyor. Bu daire için teminat bedeli banka tarafından 22 bin TL olarak belirlendi.