Konya Hüyük Belediyesi 88 Adet Arsayı İhaleyle Satışa Çıkardı

Konya Hüyük Belediyesi tarafından yayımlanan resmi ilana göre belediye mülkiyetinde bulunan 88 adet arsa ihaleyle satışa çıkarıldı.

Konya Hüyük Belediyesi 88 Adet Arsayı İhaleyle Satışa Çıkardı

Konya Hüyük Belediyesi tarafından yayımlanan resmi ilana göre belediye mülkiyetinde bulunan 88 adet arsa ihaleyle satışa çıkarıldı. Satılacak olan arsalar için 17 Eylül 2020 tarihinde açık teklif usulü ile ihale yapılacak.

Türkiye'de belediyeler taşınmazlarını satarak bütçelerini güçlendirmeye devam ediyorlar. Konya'nın Hüyük Belediyesi tarafından yayımlanan resmi ilana göre ilçede bulunan 88 adet arsa ihaleyle satışa çıkarıldı.İHALE BİLGİLERİ AÇIKLANDIHüyük Belediyesi tarafından verilen bilgilere göre satılacak olan arsalar için 17 Eylül 2020 tarihinde saat 14:00'da ihale düzenlenecek. İhaleye katılacak olan gerçek veya tüzel kişiler arsaları satın almak için tekliflerini açık teklif usulü ile verebilecekler. Ayrıca arsaların yapılacağı ihale Hüyük Belediyesi şantiye binasında yapılacak.MUHAMMEN BEDELLER BELİRLENDİHüyük Belediyesi'nin verdiği bilgilere göre satılacak olan arsaların muhammen bedelleri de belirlendi. Muhammen bedellere göre geçici teminat bedelleri de belirlendi. İhaleye katılmak isteyenlerin ihale tarihinden önce geçici teminat bedellerini Hüyük Belediyesi'ne ödemeleri gerekiyor.İhaleye katılacak olanlar açık teklif ile verdikleri tekliflerin sonucunda muhammen bedeller üzerinde olmak şartıyla en yüksek teklif sahipleri arsaları satın almaya hak kazanacaklar. İhale sonucunda maddi yükümlülüklerini yerine getiren kişilerin arsa tescilleri yapılacak.Emlak365.com


Yorumlar (0)