Konya Kadınhanı Belediyesi Konut İmarlı 34 Adet Arsayı İhaleyle Satacak!

Konya Kadınhanı Belediyesi ilçede bulunan 34 adet imarlı arsayı satışa çıkardı. İmarlı arsalar için yapılacak olan ihale 19 Ağustos tarihinde gerçekleşecek ve ihaled eaçık teklüf usulü uygulanacak.

Konya Kadınhanı Belediyesi Konut İmarlı 34 Adet Arsayı İhaleyle Satacak!

Belediyelerin mülkiyetinde bulunan arsaların satışına devam ediliyor. Konya Kadınhanı Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan resmi ilana göre ilçede bulunan konut imarlı 34 adet arsa satışa çıkarıldı.

34 ADET KONUT İMARLI SATILIK ARSA

19 Ağustos'ta 34 adet arsa için yapılacak olan ihale Kadınhan Belediyesi Hizmet Binası'nda gerçekleştirilecek. Açık teklif usulü ile yapılacak olan ihalede 34 adet konut imarlı arsanın yeni sahipleri belirlenecek.

19 Ağustos'ta düzenlenecek olan ihaleye talep olmaması durumunda ise 4 EylüL'de yeni bir hale tertip edilecek.

İhaleye katılacak olan gerçek ve tüzel kişilerin geçici teminat bedellerini ödeyerek tekliflerini 18 Ağustos 2020 saat 17:00'a kadar iletmeleri gerekiyor. İhale şartnamesi ise Kadınhanı Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü'nde bedelsiz olarak görülebilecek.

MUHAMMEN BEDELLER AÇIKLANDI

İhaleyle satışa sunulan 34 adet konut imarlı arsa için belirlenen muhammen bedeller deaçıklandı. Buna göre en düşük muhammen bedel 11.200 TL, en yüksek bedel ise 163.000 TL şeklinde duyuruldu.

İhale sonucunda arsaların yeni sahipleri bu satış işleminde KDV'den muaf tutulacaklar.

Emlak365.com