Kredi Desteğiyle İş Bankası Sıfır ve İkinci El Daire Satışları! Şehir Şehir Ev Fiyatları

İş Bankası'nın banka gayrimenkul satışlarında ikinci el ev ve sıfır ev satış listeleri yenilendi. Türkiye geneli çok sayıda şehirde konut satışı yapan İş Bankası, talep eden müşterilerine bu konutları almaları durumunda konut kredisi imkanı da sağlıyor. İş Bankası'nın konut kredisi fırsatları ile birlikte sunduğu satış listelerini sizlerle paylaşıyoruz.

Kredi Desteğiyle İş Bankası Sıfır ve İkinci El Daire Satışları! Şehir Şehir Ev Fiyatları

İş Bankası müşterilerine sıfır ve ikinci el ev satan bankalar arasında yer alıyor. 

Banka tarafından yapılan satışlar, İş Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden duyuruluyor. Belli aralıklarla yenilenen satışlarda farklı il ve ilçelerde ev satışı yapılıyor. İlan edilen son liste ve satışı yapılacak olan konutlara sunulan kredi imkanları şu şekilde;

İŞ BANKASI 0 VE 2. EL KONUT SATIŞI

İş Bankası tarafından satılan konutlar doğrudan satış yöntemi ile satılmıyor. Banka konut satışları ihale usulü gerçekleştiriliyor. Süreç ise şu şekilde işliyor.

Banka gayrimenkul satış sitesi üzerinden kendisine ait olan konut satışlarına dair duyuru yayımlıyor. Evin genel özellikleri ile birlikte ilk teklif tutarını açıklayan İş Bankası, müşterilerin bu teklif üzerinden yeni teklifler sunmasını bekliyor. 

Belli bir süre ilanda kalan konutlar ilk teklifin gelmesiyle birlikte en yüksek rakamdan satışı yapılıyor. Teklifler internet bankacılığı üzerinden verilebiliyor. 

İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ DESTEĞİ SAĞLIYOR

Banka gayrimenkulleri satışı kapsamında ilan edilen konut satışlarından almak isteyenlere İş Bankası Konut Kredisi sağlanıyor. 

İş Bankası tarafından sağlanan konut kredisinde alınacak evin ekspertiz değerinin yüzde 80'ine kadar kredi kullanılabilecek. Bunun yanında banka müşterilerine 120 ay vade ile ödeme planı sunacak. Uygulanacak faiz oranı ise banka tarafından kişiye özel belirlenecek. 

EKİM ORTASI GÜNCEL KONUT SATIŞ LİSTESİ

İş Bankası tarafından satılığa çıkarılan konutların bir bölümü aşağıda yer alıyor. Listeler İş Bankası, banka gayrimenkul satış sayfasından alınmıştır. 

LİSTELERE NASIL ULAŞILIR?

İş Bankası'nın kurumsal web sayfası üzerinden banka gayrimenkul satış listelerine ulaşabilirsiniz. 

Bunun dışında ev alımlarına başvuru yapacak olan vatandaşlar başvurularını internet üzerinden yapabilirler. İnternet bankacılığı kullanmayanlar ise tekliflerini İş Bankası şubeleri üzerinden bildirebililer.

Emlak365.com