Kura çekiliş yok ilk gelen kapacak! TOKİ kurası beklemenize gerek kalmadı Ziraat Bankası 25 bin TL peşinatla bugün alana yarın teslim ediyor

TOKİ 250 bin sosyal konut projesine rakip çıktı! Sıfır konut yerine 2. el ev sahibi olmak isteyen kişilere Ziraat Bankası 25 bin TL peşinatla hemen teslim daire satacak. Ziraat Bankası'ndan satılık gayrimenkuller için aylık taksit 3.696 TL olacak.

TOKİ kurası beklemenize gerek yok Ziraat Bankası 25 bin TL peşinatla bugün alana yarın teslim ediyor

Yüzyılın konut projesi olarak lanse edilen TOKİ projesi daha 7 günlük süreci doldurmadan aldığın 3.5 milyon başvuru ile rekora koşmaya devam ediyor. Başvuru rekortmeni TOKİ projesine ise rakip olarak Ziraat Bankası kendi stoklarını açtı, ucuz konuş satışı için büyük yarış başladı. 

TOKİ sosyal konut projesi ile 860 bin liraya 3+1 daire satışı yapılırken Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları ile 2.el konut fiyatları için indirim yaptı. Konut sahibi olmak isteyen ancak satın almak istediği evi ödeyecek kadar nakit parası olmayan müşterilerine Ziraat Bankası 120 ay vadeli konut kredisi desteği vereceğini de ilan etti. Böylelikle Ziraat Bankası da taksitle ev satışı yapmış olacak. 

TOKİ SOSYAL KONUT PROJESİ Mİ, ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER Mİ AVANTAJLI?

TOKİ'nin 250 bin sosyal konut projesinde satışa sunulan konutları sıfır konut projesi olarak satışa sunulurken Ziraat Bankası ise mülkiyeti kendisine geçen 2. el konutları satıyor. Buna karşılık TOKİ'de teslimat süresi 36 ay olarak belirlenirken Ziraat Bankası ise stokta olan konutları sattığı için peşinatını ödeyen müşterilerine evlerini hemen teslim edebiliyor. 

Kura çekiliş yok ilk gelen kapacak! TOKİ kurası beklemenize gerek kalmadı Ziraat Bankası 25 bin TL peşinatla bugün alana yarın teslim ediyor

ZİRAAT BANKASI SATILIK 2+1 VE 3+1 DAİRE FİYATLARI NE KADAR, KAÇ TL?

Bankadan satılık daire ve icradan satılık ev arayan kişiler için Ziraat Bankası 81 il genelinde yeni konut ilanlarını yayımlarken 75 m2 büyüklüğe sahip olan 2+1 dairenin fiyatı 250 bin TL olarak belirlendi. Bu konutu satın almak isteyen ve peşin para birikimi olmayan kişilere aynı zamanda Ziraat Bankası konut kredisi desteği de sağlarken 120 ay vadeli konut kredisi paketinde yüzde 10 peşinat ödeyerek 25 bin TL ödeme yapılması yeterli oluyor. 

Kura çekiliş yok ilk gelen kapacak! TOKİ kurası beklemenize gerek kalmadı Ziraat Bankası 25 bin TL peşinatla bugün alana yarın teslim ediyor - Resim : 2

Kalan tutar için ise 120 ay vadeli 225 bin TL konut kredisi çeken bir kişinin aylık taksit ödemesi 3 bin 696 TL olarak gerçekleşecek. Düzenlenen kampanyadan yararlanan kişiler böylelikle 25 bin TL peşinat ve sadece aylık 3 bin 696 TL taksit ödeyerek ev sahibi olma fırsatı elde etmiş olacak. 

Ziraat Bankası tarafından yayımlanan ilanlar Ziraat Bankası İntengo Com resmi internet sitesi üzerinden yayımlanırken başvuru yapmak isteyen kişiler şubelere başvuru yaparak siteye giriş için şifre alarak başvuru yapabilecekler.