Kuşadası Belediyesinden Arsa ve Dükkan Satışı için İhale

Kuşadası Belediye Başkanlığı kendisine ait olan arsa ve dükkanların satışı için ihale düzenleyeceğini duyurdu.

Kuşadası Belediyesinden Arsa ve Dükkan Satışı için İhale

Kuşadası Belediye Başkanlığı kendisine ait olan arsa ve dükkanların satışı için ihale düzenleyeceğini duyurdu. Eylül ayı içerisinde düzenlenecek ihaleye dair bir duyuru yayımlayan belediye başkanlığı taşınmazların muhammen bedellerini ilan etti. Belediye taşınmazı ihale işlemleri.

Son dönemlerde artan kamu gayrimenkul ilanlarına her geçen gün yenileri dahil oluyor. Bu kapsamda ihale yayımlayan son kurumlardan bir tanesi de Kuşadası Belediye Başkanlığı oldu. Belediye başkanlığı kendisine ait olan 4 farklı arsa ve dükkanın satışını yapacağını kamuoyuna ilan etti. KUŞADASI BELEDİYE BAŞKANLIĞI DÜKKAN ARSA SATIŞIKuşadası Belediye Başkanlığı'nın ilan ettiği ihale duyurusunda 1 dükkan satışı ile 4 arsa satışı yapılacağı duyuruldu.Belediye başkanlığı dükkan için 900 bin TL muhammen bedel belirlerken arsalar için ise fiyatlar şu şekilde oldu. 2 bin 350 metrekare arsa için 1 milyon 400 bin TL, 355 metrekare arsa için 370 bin TL, 282 metrekare arsa için 283 bin TL ve 1302 metrekare için ise 1 milyon TL. İşte ilan edilen muhammen bedel tablosu. 

İhale TarihiResmi İlan Portalı üzerinden vatandaşlara duyurulan ihaleye ilişkin bilgiler veren Kuşadası Belediye Başkanlığı, "Mülkiyeti Belediyemize ait yukarıda liste halinde belirlenmiş taşınmazların satışı işi 10.09.2020 tarih, saat 10:00’dan itibaren Kuşadası Belediyesi Encümen Salonunda 2886 Sayılı Kanunun 45. Maddesine göre ihalesi yapılacaktır." açıklamasında bulundu. Emlak365.com


Yorumlar (0)