Les Ottomans Hotel İcradan Satıldı, Kredi Borcu Nedeni İle Muhsinzade Yalısı Akbank'a Geçti!

Bir dönem Galatasaray Kulübünde başkanlık görevini de üstlenen Ünal Aysal ile eski eşi Ahu Aysal'a ait olan Les Ottomans Hotel adı ile işletilen Muhsinzade Yalısı icradan satışa çıkmıştı.

Les Ottomans Hotel İcradan Satıldı, Kredi Borcu Nedeni İle Muhsinzade Yalısı Akbank'a Geçti!

Bir dönem Galatasaray Kulübünde başkanlık görevini de üstlenen Ünal Aysal ile eski eşi Ahu Aysal'a ait olan Les Ottomans Hotel adı ile işletilen Muhsinzade Yalısı icradan satışa çıkmıştı. Yalı alacaklı olan banka olan Akbank'a geçti!

Emlak365.com  / İstanbul'un en ünlü yalıları arasında yer alan Muhsinzade Yalısı uzun süredir ünlü iş adamı Ünal Aysal'ın eski eşi Ahu Aysal tarafından Les Ottomans Hotel adı ile işletiliyordu. 

ESKİ EŞİNE KEFİL OLDU, İSTANBUL'UN EN DEĞERLİ TAŞINMAZLARDAN BİRİ OLAN YALISINI KAYBETTİ! 

Ahu Aysal Kerimoğlu tarafında işletilen Les Ottomans Hotel, Ünal Aysal tarafından kredi çekmek adına bankaya ipotek olarak gösterilmişti. Eski eşine kefil olan Ahu Aysal Kerimoğlu, bir dönem Galatasayar spor kulübünde de yöneticilik yapan Ünal Aysal'ın borçlarını ödeyememesi nedeni ile otelinden olmuştu. 

Konu hakkında o dönemde açıklama yapan Kerimoğlu "Allah sağlık versin; gerisi boş. Ünal da böyle olsun istemezdi. Hangi kadın benim yaptığımı yapar bilmem ama bugün olsa yine hiç düşünmeden oteli Ünal'a verirdim" açıklaması ile gündeme bomba gibi düşmüştü. 

LES OTTOMANS HOTEL BUGÜN İCRADAN SATILDI! 

Akbank tarafından Les Ottomans Hotel bugün İstanbul 10. İcra Dairesi tarafında yapılan satış ile devralındı. Ünal Aysal satışı engellemek adına 2019 senesinde konkordato talep edince otelin icradan satışı iptal edilmiş ve kayyum ataması gerçekleşmişti. 

Otele yapılan kayyum ataması sonrası işletmesini yapmış olduğu otelde yaşayan Ahu Aysal Kerimoğlu'da taşınmak zorunda kalmıştı. 

Yorumlar (0)