EMLAK HABERLERİ

Mahkemeden Satılık 31900 Metrekare Meyve Bahçesi

Yalova ili Çiftlikköy ilçesi Denizçalı köyündeki 31900 metrekare meyve bahçesi satışa çıkarıldı. İhale ile gerçekleştirilecek satış işlemleri öncesinde başvuru yapılacak. Sürece dair tüm detaylar haberimizde.

Yalova ili Çiftlikköy ilçesi Denizçalı köyündeki 31900 metrekare meyve bahçesi satışa çıkarıldı. İhale ile gerçekleştirilecek satış işlemleri öncesinde başvuru yapılacak. Sürece dair tüm detaylar haberimizde.

Yalova Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu tarafından gerçekleştirilecek satış işlemleri Şubat ayında tamamlanacak. İlana göre satışa çıkarılan meyve bahçesi Gebze Orhan Gazi İzmir Otoyolununun batısında bin 287 m mesafede olup etrafı tarım arazisi olup çevresi kısmen orman bitki örtüsü ile kaplıdır.

MAHKEMEDEN SATILIK MEYVE BAHÇESİ

Satışa çıkarılan meyve bahçesi Yalova ili Çiftlikköy ilçesi Denizçalı K. 103 ada 26 parsel sayılı alanda yer alıyor. Söz konusu arsa tarla statüsüünde yer alıp içerisinde karışık muhtelif yaşlarda ve yaşları 3 ile 20 arasında değişen bakımları düzenli olarak yapılmış konumda meyve ağaçları yer alıyor. Bunun duşında bahçenin içerisinde birde kullanılmakta olan prefabrik yapı buulnmakta taşınmazın diğer kısımları boş olup herhangi bir tarımsal faaliyet yoktur. 

Teklifler İnternet Üzerinden Verilecek

Satılık olan meyve bahçesi için teklifler internte üzerinden verilecekler. İhale duyurusunda başvuruda bulunacak olan vatandaşlar için “İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanınyirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur.” açıklaması yer aldı. 

İHALE İLANINA ULAŞMAK İÇİN

Yayımlanan ihale ilanına ulaşmak isteyen vatandaşlar başvurularını yapmadan önce ihale ilanını inceleyecekler. İhale ilanına Resmi İlan Portalı üzerinden ulaşılabilecek.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir