Milli Emlak Genel Müdürlüğü Ankara Nallıhan'da 9 Adet Arsayı 2.200 TL'den Başlayan Fiyatlarla Satışa Çıkardı!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından bugün yayımlanan resmi ilana göre Ankara'da bulunan 9 adet arsa ihaleyle satışa çıkarıldı. 25 Ağustos'ta gerçekleştirilecek olan ihale ile satılacak arsaların için teklifler açık teklif usulü ile alınacak.

Milli Emlak Genel Müdürlüğü Ankara Nallıhan'da 9 Adet Arsayı 2.200 TL'den Başlayan Fiyatlarla Satışa Çıkardı!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü'nün devlete ait taşınmazları vatandaşlara satarak ekonomiye kazandırmasına yönelik çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Nallıhan Milli Emlak Şefliği tarafından bugün bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilana göre Ankara Nallıhan'da bulunan 9 adet arsa ihaleyle satışa çıkarıldı.

ANKARA NALLIHAN'DA SATILIK 9 ADET ARSA

Nallıhan'da satılacak olan arsalar için 25 Ağustos 2020'de saat 10:00'da Nallıhan Malmüdürlüğü Makam Odası'nda ihale gerçekleştirilecek. Satışa çıkarılan arsaların mevcut durumları ile alakalı olarak da detaylar Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından açıklandı.

2.200 TL'YE ARSA SAHİBİ OLMA FIRSATI!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü'nün verdiği bilgilere göre Ankara Nallıhan'da satılacak olan 9 adet arsanın tahmini bedelleri 2.200 TL ile 28.500 TL arasında değişiyor. Arsaların tamamının imarsız olması nedeniyle satış bedellerinin düşük olduğu belirtildi.

Gerçekleştirilecek olan ihalede arsaların Milli Emlak Genel Müdürlüğü'nce belirlenen tahmini satış bedeli üzerinde olmak kaydıyla en yüksek teklifi verecek olan gerçek veya tüzel kişiler arsaların yeni sahipleri olacaklar.

EMLAK VERGİSİ VE KDV'DEN MUAFİYAT İMKANI!

Ankara Nallıhan'da satılanacak olan 9 arsa 5 yıl boyunca emlak vergisinden muaf tutulacak. Ayrıca satış işleminde 4706 sayılı kanun gereği KDV, Karar Pulu, Tapu Harcı gibi ücretler alınmayacak.

Emlak365.com

Yorumlar (0)