Milli Emlak KDV'siz, Sıfır Tapu Harcı ve 5 Sene Emlak Vergisi Muafiyeti İle Satılık Ucuz Daire ve Kamu Konut İlanları!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı satılık kamu konutları ve lojman ilanları yayımlaya devam ederken Milli Emlak üzerinden satılan ucuz konutlar büyük talep görüyor.

Milli Emlak KDV'siz, Sıfır Tapu Harcı ve 5 Sene Emlak Vergisi Muafiyeti İle Satılık Ucuz Daire ve Kamu Konut İlanları!
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı satılık kamu konutları ve lojman ilanları yayımlaya devam ederken Milli Emlak üzerinden satılan ucuz konutlar büyük talep görüyor. Üstelik bu evleri alanlara emlak vergisi ve tapu harcı muafiyeti de sunuluyor!

Emlak365.com  / Ev sahibi olmak isteyen kişilerin yakından takip ettikleri kamu konutları ve satılık lojman ilanları Milli Emlak üzerinden yayımlanmaya devam ediyor. Yayımlanan ilanlar yoğun ilgi görürken bu ilanlar üzerinden ev alan kişilere 5 sene emlak vergisi muafiyeti, sıfır tapu harcı ve sıfır KDV indirimi fırsatları sunuluyor.

MİLLİ EMLAK TARAFINDAN YAPILAN SATIŞLARDA TAPU HARCI VE EMLAK VERGİSİ MUAFİYETİ FIRSATI SUNULUYOR! 

Düzenlenen kampanya kapsamında hazine taşınmazı alan kişilere Milli Emlak tarafından KDV'siz ödeme fırsatının yanı sıra emlak vergisinden 5 yıl muafiyet ve sıfır tapu harcı imkanı sunuluyor. Satışa sunulan devlet lojmanları Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Satış Şefliği üzerinden verilen ilanlarla duyuruluyor.

İlk etapta Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Türkiye'nin 81 ilinde yer alan ve satışa uygun olan kamu taşınmazları yani devlet lojmanları için ilk olarak ekspertiz ile değerleme çalışması yapılıyor. Değerleme işlemi yapılarak fiyatı belirlenen memur lojmanları için satış ilanları hazırlanıyor. Son işlem olarak ise taşınmazlar için ise satış ilanları yayımlanıyor ve her ilin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Müdürlüğü internet sitesi üzerinden bu ilanlar duyuruluyor.

125 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA EV SAHİBİ OLMA İMKANI SUNULDU! 

Milli Emlak Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ... 

Yukarıda yer alan linki tıklayarak açıklanan ekranda satışa sunulan kamu konutları ve lojman ilanlarına ulaşabilirsiniz. İlgilendiğiniz konutun resmine tıklayarak başvuru yeri ve iletişim bilgilerine ulaşabilir, bu bilgiler üzerinden satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Satışa sunulan tüm kamu konutu, satılık lojman ilanları ve satış duyuruları belirli süreli olarak yayımlandığı için ilanların düzenli olarak takip edilmesi büyük önem taşıyor. İlanlar için başvurular belirtilen tarihlerde, belirlenen iletişim bilgileri üzerinden yapılır.
Yorumlar (0)