Milli Emlak'tan Bayram Şekeri Satılık Hazine Arazisi! 44 İlde 435 TL Taksitle 381.50 M2 Arsa, Bahçe, Tarla Fırsatları

Milli Emlak bayrama özel yeni taşınmaz satış ilanlarını yayımladı. Milli Emlak'tan satılık arsa ilanları 2022 yılının en uygun fırsatını sundu. Milli Emlak arsa satışları, tarla ve bahçe m2 fiyatları ve taksit seçenekleri! Arsa yatırımı yapmak isteyenlere kelepir fırsatlar!

Milli Emlak'tan Bayram Şekeri Satılık Hazine Arazisi!

Pandemi döneminde emlak fiyatları ok gibi fırlarken fiyatı en çok değerlenen gayrimenkul yatırım araçları arasında arsa ve tarla yatırımı öne çıkmıştı. Konut fiyatlarında yaşanan aşırı değerlenme sonrasında gayrimenkul yatırımı için bütçesi konuta yetmeyen kişiler de arsa ve tarla yatırımı yapmaya yönelmişti. 

Dünya genelinde yaşanan kıtlık sorunu nedeniyle tarla yatırımı yapmak isteyen kişilerin de sayıları da katlanırken Türkiye emlak piyasasının en çok değerlendiği ülkeler arasında yer almıştı. Talepte yaşanan artışla beraber arsa yatırımcısı bütçesine uygun yatırımlık arsa bulmakta zorlanırken beklenilen fırsat ilanlarını Milli Emlak yayımladı. 

MİLLİ EMLAK SATILIK HAZİNE ARAZİLERİ HARİTASI LİSTESİ! HANGİ İLLERDE ARSA, TARLA SATIŞI VAR?

Arsa yatırımı yapmak isteyen kişilerin son dönemde en çok takip ettikleri ilanlar arasında yer alan Milli Emlak arsa satışları ilanları için beklenen Temmuz ayı güncellemesi yayımlandı. Temmuz ayında 45 ilde yer alan 697 hazine taşınmazı satışa sunuldu. 

Milli Emlak'tan Bayram Şekeri Satılık Hazine Arazisi! 44 İlde 435 TL Taksitle 381.50 M2 Arsa, Bahçe, Tarla Fırsatları

MİLLİ EMLAK SATILIK ARSA İLANLARI YAYIMLANDI! 24 AY TAKSİTLE DEVLETTEN SATILIK HAZİNE ARAZİSİ M2 FİYATLARI KAÇ TL?

 Mill Emlak arsa satışları Temmuz 2022 ilanları içinde farklı şehirlerde yer alan 697 taşınmaz satışa sunulurken her taşınmaz için satış fiyatı eksper çalışması ile ayrı belirleniyor. Taşınmazların satışı konusunda yapılan ekspertiz çalışmaları ile fiyatlar ayrı ayrı belirlenirken satış fiyatları için Milli Emlak tarafından 24 ay taksit imkanı da sunuluyor.. 

Milli Emlak'tan Bayram Şekeri Satılık Hazine Arazisi! 44 İlde 435 TL Taksitle 381.50 M2 Arsa, Bahçe, Tarla Fırsatları - Resim : 2

Yine Milli Emlak tarafından satılan hazine arazisi, arsa ve tarlalar için 5 sene emlak vergisi muafiyeti de uygulanıyor. 

Milli Emlak'tan Bayram Şekeri Satılık Hazine Arazisi! 44 İlde 435 TL Taksitle 381.50 M2 Arsa, Bahçe, Tarla Fırsatları - Resim : 3

Milli Emlak satılık hazine arazisi ilanları arasında yer alan Kırşehir Kaman'da yer alan 381,50 m2 büyüklüğe sahip olan arsanın peşin satış fiyatı 10 bin 450 TL olarak ilan edilirken, bu arsayı 24 ay taksitle satın alan kişinin ödeyeceği aylık taksit tutarı sadece 435 TL olacak. Üstelik arsanın taksit ödemesi 2 sene içerisinde sona erecek. 

Böylelikle sadece 2 sene boyunca taksit ödeyen kişiler hazine arazisi yatırımı yaparak kendisi ya da çocukları için büyük bir yatırım fırsatı elde etmiş olacaklar. Satılık hazine arazisi ilanları Milli Emlak GOV TR resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup, ilanlara başvurular yine aynı site üzerinden ya da Çevre ve Şehircilik il müdürlüklüleri, Milli Emlak Şeflikleri ve Müdürlükleri üzerinden yapılabilmektedir.