PTT, Belediyeler ve Milli Emlak'tan Satılık Kiralık Apartman İhale Duyurusu

2 farklı kamu kurumu tarafından yayımlanan duyurular ile bina, apartman satılacağı duyuruldu.

PTT, Belediyeler ve Milli Emlak'tan Satılık Kiralık Apartman İhale Duyurusu
2 farklı kamu kurumu tarafından yayımlanan duyurular ile bina, apartman satılacağı duyuruldu. 2 kamu kurumu da kendisine ait olan gayrimenkullerin kiralanacağını ilan etti. PTT, Belediyeler ve Milli Emlak tarafından yayımlanan bu gayrimenkul ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz.

KAMU KURUMLARININ SATILIK KİRALIK GAYRİMENKUL İLANLARI

Kamu kurumları tarafından yayımlanan gayrimenkul satış ilanları genellikle 1+1 ile 7+1 şeklindeki dairelerden oluşuyor. Bunun yanında kurumlar kendilerine ait olan bahçeli ev, müstakil ev, kengir evleri de ihale ile satışa çıkarıyorlar.

Konut satışlarının dışında devlet kurumları ayrıca imarlı arsa, arazi, tarla, tarım arazisi, dükkan, işyeri gibi taşınmazların satışları için ihale düzenleyeceklerini bildiriyorlar. Kurumlar tüm ilanların dışında ayrıca nadir de olsa bina, apartman için duyuru yayımlıyorlar.

APARTMAN SATIŞ İLANLARI

Nisan 2021 döneminde apartman satışı ve apartman kiralanması için 4 ayrı ilan bulunuyor. PTT, Belediyeler ve Milli Emlak tarafından yayımlanan bu duyuruları liste ve satışı yapılacak apartmanların detayları ile birlikte paylaşıyoruz. İşte halen başvuruları devam eden o ihale ilanları.

Güncel Satılık - Kiralık Duyurular

Bursa PTT Başmüdürlüğü Bandırma 17 Eylül'de 1 adet taşınmazı ihale usulü ile kiraya verecektir.

Malatya Battalgazi, Saray Mahallesinde bina ihale ile satılacaktır.

Sarıyer Belediye Başkanlığı; Sarıyer Kilyos'ta 240 m² tek katlı bina kiraya verilecektir.

Giresun Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından taşınmazların satışı yapılacaktır.

İşte O ListeYukarıda yer alan ihalelere ulaşmak isteyenler, kurumların kendi duyurularının yanında Basın İlan Kurumu - Resmi İlan Portalı üzerinden de satış ilanlarını inceleyebilirler.
Yorumlar (0)