Sahibinden Satılık Ada! Marmara Koyun Adası Satışa Çıktı

Marmara denizinin tam ortasında Robinson Hayatı yaşama hayalleri kuranlar için Marmara Koyun Adası satışa çıkarıldı. 1 milyon 750 bin metrekarelik adanın 890 bin metrekarelik bölümü gayrimenkul şirketi tarafından satışa sunuldu.

Sahibinden Satılık Ada! Marmara Koyun Adası Satışa Çıktı

Korana virüs salgını döneminde zorunlu karantina uygulamaları kapsamında ünlülerin ve zengin isimlerin tercih ettikleri adalar için talep bir anda artış göstermişti. 

Bu süreçte Türkiye'nin satılık ada ilanları da ilgi görmüş, satılık ada fiyatları da yükselmişti. Marmara sınırları içerisinde yer alan Koyun Adası da satılık ada ilanları arasına katıldı. 

TURİZM YATIRIMI İÇİN UYGUN OLAN ADA SATIŞA ÇIKARILDI! 

Türkiye'nin en çok ziyaretçi olan tatil beldeleri arasında yer alan Marmara açıklarında yer alan Koyun Adası Kuzeybatı Gayrimenkul tarafından satışa sunuldu. 

Satış hakkında bilgi veren Kuzeybatı Gayrimenkul’ün Genel Müdürü Murat Ergin “Türkiye’deki adaların birçoğu sit alanı ilan edilmiş durumda ve büyük bir çoğunluğun da imara açık olmadığı düşünüldüğünde Marmara Denizi’ndeki Koyun Adası’nda bir yatırımcı grubuna ait 890 bin metrekarelik kısım hem yatırımcılar için hem geliştiriciler için harika bir fırsat" diyerek adanın turizm turizm yatırımları için de uygun olduğunu dile getirdi. 

Ergin yapmış olduğu açıklamasında Koyun Adası için imar planının askıda olduğunu belirterek bu imar planının onaylanması durumunda adadaki inşaat alanının 260 bin metrekareye ulaşacağını belirterek Güney Marmara Adaları arasında üzerinde yaşam sürülmesinin mümkün olan en küçük ada olarkak Koyun Adası'nın yatırımcılara cazip seçenekler sunduğunu söyledi. 

Satışa sunulan ada için yoğun talep oluşması halinde adanın satış işlemleri açık artırma yöntemi ile tamamlanacak. 

Emlak365.com