Sakarya Valiliği Jeotermal Kaynakların Kiralanması için İhale Düzenleyecek

Sakarya Valiliği kent genelinde farklı ilçelerde yer alan jeotermal kaynakların kiralanması için ihale duyurusu yayımlandı.

Sakarya Valiliği Jeotermal Kaynakların Kiralanması için İhale Düzenleyecek

Sakarya Valiliği kent genelinde farklı ilçelerde yer alan jeotermal kaynakların kiralanması için ihale duyurusu yayımlandı. 4 farklı ilçede yer alan kaynakların kullanımı için açılan ihale duyurusu haberimizde.

Kamuya ait gayrimenkullerin kiralanması için yeni ihale ilanı Sakarya Valiliği'nden geldi. SAKARYA VALİLİĞİ'NDEN JEOTERMAL KAYNAK ALANI KİRALAMA DUYURUSUSakarya Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı'nca ilan edilen kiralama ihale duyurusunda, Jeotermal Kaynak Arama Ruhsat Sahalarının kiralanacağı bildirildi. Valilik birimi kent genelindeki kiralama işlemlerinin Kocaali, Pamukova ve Akyazı ilçelerinde yer alan alanlar için olduğunu duyurdu. İhale işlemlerinin ne zaman ve nasıl olacağına ilişkin de bilgi veren Sakarya Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı. "İhaleler, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesi hükümlerine göre Açık Teklif Usulü ile 15 Eylül 2020 tarihinde ilan metninde belirtilen saatlerde 15 Temmuz Camili Mahallesi Sakarya Valiliği Resmi Daireler Kampüsü A Blok 1. Kat Toplantı Salonu Adapazarı Sakarya adresinde yapılacak."Muhammen Bedel TablosuValilik söz konusu kiralama işlemlerine ilişkin geçici teminat ve tahmini bedellere dair tablo yayımladı. 

İHALE BAŞVURU İŞLEMLERİJeotermal Kaynak Arama Ruhsat Sahalarının kiralanması için ihaleye katılacak olan firmalar başvuru işlemlerini talep edilen evraklar ile birlikte ihale tarihine kadar yapacaklar. Emlak365.com


Yorumlar (0)