Şehir Şehir Lojman Satış İlanları: İl Milli Emlak Müdürlükleri, Belediyeler, Kurumlar

Kasım ayının ikinci haftası itibariyle çok sayıda kamu kurumu tarafından lojman satış duyurusu yayımlandı. Söz konusu bu duyurularda çeşitli özeliklerde dairelerin satılacağı duyurulurdu. Bu satış duyurularının yanında bazı kamu kurumları da kendilerine ait olan konutların kiralanacağını ilan ettiler.

Şehir Şehir Lojman Satış İlanları: İl Milli Emlak Müdürlükleri, Belediyeler, Kurumlar

Kamu kurumlarının lojman satış ilanlarına yenileri eklendi. Başta çeşitli şehirlerde faliyet gösteren İl Milli Emlak Müdürlükleri tarafından yayımlanan lojman satış duyuruları ayrıca belediye başkanlıkları, vakıflar genel müdürlüğü ve devletin farklı birimleri tarafından ilan edildi. 

KASIM AYININ 2. HAFTASI LOJMAN SATIŞ İLANLARI

Kasım ayının ikinci haftası itibariyle yeni yayımlanan ve daha önceden ilan edilmiş ancak henüz satışı yapılmamış duyuruları emlak365.com olarak aşağıda aktardık. 

Bu duyurular ile kamu kurumları çok sayıda 2+1 ve 3+1 konut satışı yapacaklarını ilan ettiler. Kamu kurumlarının konut satışlarına dair listelere göre; Kasım ayı içerisinde toplam 16 şehirde lojman satışı olacak. İşte lojman satışı olacak şehirler. 

Lojman Satışı Yapılan Şehirler

Balıkesir, Bursa, Kocaeli, Antalya, Konya, Giresun, Mersin, Ankara, Tekirdağ, İstanbul, İzmir, Rize, Adana, Edirne, Kütahya, Düzce, Aydın, Kırşehir ve Erzincan

İL İL SATIŞ LİSTELERİNİN BAZILARI

ÖNCELİKLİ SATIŞ HAKKINA DİKKAT

Kamu kurumlarınıjn konut satışlarında öncelikli satış hakkı bulunuyor. Bu hak halen konut içerisinde yaşamakta olan kamu personellerine sağlanıyor. Lojmanda kalan memurlar, personeller konutu almak istemezlerde satış herkese açık yapılıyor. Yukarıda yer alan listelerde herkese açık çok sayıda konut satışı için ilanlar bulunuyor. 

İlanlara ulaşmak için: Resmi İlan Portalı sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Emlak365.com

Yorumlar (1)
Murat 3 ay önce
Elazığ ili neden yok hep yüksek fiyatla şatışlar var bu ilimde millet yararına ev satışları olmuyor varsa yoksa Erzincan ili her ortamda ismi geçen il deprem Elazığda oldu malatyada yeni binalar hızlı bir şekilde yapıldı İlimde halen konteyner konutlarda kalanlar var yazık yazık