SGK, Çevre İl Müdürlüğü, Vergi Dairesi, Belediyeler! Ocak 2021 Başı Satılık Kamu Konutları Listesi

Kamu konutlarından almak isteyen vatandaşlar için farklı şehirler ve farklı kurumlar tarafından yayımlanan duyuruları derledik.

SGK, Çevre İl Müdürlüğü, Vergi Dairesi, Belediyeler! Ocak 2021 Başı Satılık Kamu Konutları Listesi

Kamu konutlarından almak isteyen vatandaşlar için farklı şehirler ve farklı kurumlar tarafından yayımlanan duyuruları derledik. İhale ile yapılacak kamu konutları satışları Ocak ayının ilk günleri için duyuruldu.

2020 yılında çok sayıda kamu konutu için ilan yayımlanması vatandaşların ilgisini çekti. Dönemsel olarak ihale ilanlarını takip eden vatandaşlar kurumların duyurularını yakından takip ediyorlar. Emlak365.com olarak bizlerde Ocak ayının ilk günleri için ilan edilen duyuruları derledik. OCAK 2021 KAMU KONUTLARI SATIŞ LİSTESİKamu konutu satışı için ilan yayımlayan ve ihale tarihini Ocak 2021 olarak duyurulan konutlar 10 farklı şehirde bulunuyorlar. Yayımlanan ilanlara göre konut satışı yapılacak bu 10 farklı şehir arasında en fazla ilan iki şehirde bulunuyor. Kurumlar İstanbul ve Konya'da konut satışı için iki farklı ilan yayımladılar. Listede yer alan tüm iller listesi ise şöyle; Şanlıurfa, Muğla, Kocaeli, Kahramanmaraş, Konya, İstanbul, Ankara, Kastamonu, İzmir, Manisa, İlan yayımlayan kurumlar arasında belediyeler ön planda. Belediye başkanlıklarının yanında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İl Müdürlükleri, SGK İl Müdürlükleri, Vergi Daireleri, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Sağlayan İl Kurumu yer alıyor. İL İL KONUT SATIŞ DUYURULARIYukarıda yer şehirler ve kurumlar tarafından ilan edilen konut satışlarına dair liste.

İLANLARA BAŞVURU YAPMAK İSTEYENLER DİKKATSöz konusu kamu konutu satışı ilanlarına başvuru yapacak vatandaşlar her kurum için ayrı ayrı ilan edilen satış kılavuzlarına aşağıdan ulaşabilirler. Bu satış duyurularında ihale başvuru şartnamesinde yer alan esaslar ve başvuru tarihleri yer almakta. Vatandaşlar bu esaslara göre başvurularını yapacaklar.Emlak365.com

Yorumlar (0)