SGK taşınmazlarını satıyor: İzmir merkezde, şehrin göbeğinde düzayak giriş satılık daire 640 bin TL verenin olacak

Ev fiyatlarında yaşanan yükseliş cepleri yakmaya devam ederken rekor kıran konut fiyatları sonrasında resmi kurumlar, bankalar ve icradan satılık daire, konut ilanları ucuz fiyatları nedeniyle yakından takip edilmeye başlanmıştı.

SGK taşınmaz ihalesi ilanı yayımladı: İzmir göbeğinde 640 bin liraya satılık daire ilanı!

Satılık konut fiyatları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken ev fiyatlarının en çok arttığı şehirlerin başında İzmir yer almıştı. İzmir'de ev sahibi olmak her geçen zorlaşmaya devam ederken sahibinden satılık ev ilanları arayan kişilere aradıkları fırsatı SGK sundu. 

SGK taşınmaz satışı için yeni ilanları peş peşe yayımlamaya devam ederken bu ilanlardan birini de İzmir'de yer alan taşınmaz için duyurdu. İzmir Bayraklı 'da şehir merkezine yakın konumda bulunan daire sadece 640 bin liraya satışa sunuldu. 

İZMİR SATILIK DAİRE FİYATLARI: SGK TAŞINMAZLARI KAÇ TL?

Mülkiyeti Sosyal Güvenlik Kurumu SGK 'ya ait olan taşınmazlar için yeni satış duyuruları yayımlanmaya devam ederken bunlardan biri de İzmir için yayımlandı. SGK İzmir sosyal güvenlik il müdürlüğü Dokuz Eylül Sosyal Güvenlik Merkezi tarafından yayımlanan ilan kapsamında İzmir İli, Bayraklı İlçesi, Bayraklı Mahallesi, 123 cilt, 12126 sayfa, 32805 Ada, 20 Parselde kayıtlı 299,53 m2 yüzölçümlü arsa vasıflı ana taşınmaz üzerinde 789/9468 arsa paylı, zemin kat 1 bağımsız bölüm nolu mesken vasıflı taşınmazın ihale ile satılacağı duyuruldu. 

SGK taşınmazlarını satıyor: İzmir merkezde, şehrin göbeğinde düzayak giriş satılık daire 640 bin TL verenin olacak

Yayımlanan ilan kapsamında satışa konu olan taşınmazın ihale başlangıç bedeli 640 bin TL olarak ilan edildi. 82 m2 büyüklüğe sahip olan 2+1 daire için düzenlenecek olan ihale tarihi 21 Eylül 2021 olarak belirlenirken açık artırma yöntemi ile satılacak olan taşınmaz için en yüksek teklifi veren kişi ya da kurum satın alma hakkı elde edecek.