TOKİ trenini kaçıranlar buraya Vakıfbank 13 bin TL peşinat aylık 1.642 TL taksitle hemen teslim 2+1 Daire satıyor

Vakıfbank'tan satılık konutlar için verilen ilanlar düşük fiyatları ile büyük yankı uyandırırken TOKİ sosyal konut projesini kaçıranlar ya da beklemek istemeyenler için hemen teslim 2.el konut satışı yapıyor.

TOKİ trenini kaçıranlar buraya Vakıfbank 13 bin TL peşinat aylık 1.642 TL taksitle 2+1 Daire satıyor

TÜİK tarafından açıklanan son konut satış istatistikleri raporuna göre satış rakamları düşmeye devam etse de ev fiyatlarında yaşanan yükseliş ise tüm hızı ile sürüyor. Enflasyon ve döviz kurunda yaşanan yükselişe bağlı olarak talep düşse bile konut fiyatlarında yükselişin süreceğini öngören ekonomistler düşüş için talebin azalmasının tek başına yeterli olmayacağını ifade ediyor. 

Yükselen ev fiyatları dar gelirli vatandaşın ev sahibi olmasını zorlaştırırken hükümet tarafından alınan önlemler kapsamında TOKİ tarafından 81 il genelinde 250 bin sosyal konut inşa edilmesine karar verilmişti. Satışa sunulan 250 bin konuta 5 milyon kişi başvuru yaparken konutlar için Ekim ayı itibari ile son başvuru tarihi dolarken kura çekimleri başlamıştı. TOKİ başvurusu yapamayan, başvurusu kabul edilmeyen ya da kurada adı çıkmayanlar için bankadan satılık konutlar ise uygun fiyatları ile en uygun alternatif oldu. 

VAKIFBANK TOKİ'YE RAKİP OLDU! KELEPİR UCUZ 2.EL KONUT İLANLARI YAYIMLANDI

TOKİ'nin gördüğü büyük ilgi bankaları da harekete geçirirken bankadan satılık gayrimenkuller için beklenen Kasım ayı güncellemesi geldi. Vakıfbank'tan satılık gayrimenkuller içinde Kasım ayına özel fiyat tarifesi yeniden belirlenirken bankanın mülkiyetine geçen çok sayıda taşınmaz için uygun fiyatlı satışlar başladı. 

TOKİ trenini kaçıranlar buraya Vakıfbank 13 bin TL peşinat aylık 1.642 TL taksitle hemen teslim 2+1 Daire satıyor

Pek çok ilde yer alan konutlar düşük fiyatlarla satışa sunulurken Vakıfbank intengo resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlarda piyasa fiyatının çok daha altında yer alan fiyatlarla ev sahibi olma imkanı sunuldu. 

TOKİ trenini kaçıranlar buraya Vakıfbank 13 bin TL peşinat aylık 1.642 TL taksitle hemen teslim 2+1 Daire satıyor - Resim : 2

VAKIFBANK TAKSİTLE 2.EL DAİRE SATIYOR, KONUT KREDİSİ DESTEĞİ VERİYOR! 

Bankanın düzenlemiş olduğu konut kredisi kampanyası ile bankanın satmış olduğu konutlardan almak isteyen ancak yeterli nakit para birikimi olmayan kişilere de büyük fırsat sunuldu. Kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilere 120 aya kadar vadeli destek kredisi 1,29 faiz oranı ile veriliyor. Böylelikle vatandaş düşük peşinat ve aylık taksit ödemesi ile kira öder gibi ev sahibi oluyor. 

TOKİ trenini kaçıranlar buraya Vakıfbank 13 bin TL peşinat aylık 1.642 TL taksitle hemen teslim 2+1 Daire satıyor - Resim : 3

VAKIFBANK KONUT KREDİSİ HESAPLAMA 2022! BANKADAN SATILIK KONUTLAR İÇİN PEŞİNAT VE TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

Bankanın satışa sunduğu konutlar için yüzde 10 peşinat talep edilirken 113 bin liraya satışa sunulan 2+1 daire almak isteyen bir kişinin 13 bin TL peşinat vererek 120 ay vadeli 100 bin TL kredi çekmesi durumunda aylık taksit tutarı 1.642,88 TL olarak gerçekleşecek. Bankanın satılık konut ilanlarına Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilir, almak için üye olarak teklif verebilirsiniz. 

SONRAKİ HABER