TOKİ'den 7 Bin Lira Peşinat, 243 Liradan Başlayan Taksitlerle Kurasız Açık Satış İlanları

TOKİ Türkiye geneli satış listesi güncellendi.

TOKİ'den 7 Bin Lira Peşinat, 243 Liradan Başlayan Taksitlerle Kurasız Açık Satış İlanları

TOKİ Türkiye geneli satış listesi güncellendi. Kurasız açık satış yöntemi ile sade 7 bin lira peşinat, 243 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı!

Ev almak isteyenler dikkat! TOKİ kira öder gibi ev sahibi yapmaya devam ediyor. TOKİ satış listesi her gün güncellenmeye devam ederken güncellenen yeni listede birbirinden cazip ev sahibi olma fırsatları sunuldu. İşte o satış ilanları;TOKİ Sivas Merkez Yenimahalle Alt Gelir Grubu Konut Projesi Satış İlanı (20 Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 20 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 22 Nisan 2019 - 28 Haziran 2019 tarihleri arasında Açık Satışa sunulacak. TOKİ kurasız konut satışı için başvurular Halkbank Sivas şubeleri üzerinden kabul edilecek. Projede yer alan konutlar en düşük 122 bin 262 lira, en yüksek 132 bin 982 liradan satılacak. En düşük aylık taksit tutarı 509 lira en düşük peşinat tutarı ise 30 bin 565 lira olarak uygulanacak. Başvurular 22 Nisan tarihi itibari ile başlayacak. 

TOKİ Ankara Mamak Kusunlar Alt Gelir Grubu 2. Etap Konut Projesi (16 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 16 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 25 Nisan 2019 - 28 Haziran 2019 tarihleri arasında Açık Satışa sunulacak. Projede satılacak olan konutlar 1+1 konut 7 adet, 2+1 konut 8 adet olarak üretilecek. TOKİ Ankara başvuruları Ziraat Bankası şubeleri üzerinden yapılacak. Satışa sunulan en düşük konut fiyatı 49 bin 753 lira olarak olarak uygulanırken en düşük peşinat 5 bin 968 lira ve en düşük aylık taksit 243 lira olarak belirlendi. TOKİ'den kurasız 49 bin liraya satışa çıkan konutlar yoğun ilgi görecek gibi görünürken konut başvuruları 25 Nisan günü başlayacak! 

TOKİ Edirne Uzunköprü Mescit Mahallesi Alt Gelir Grubu Konut Projesi (38 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 38 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 22 Nisan 2019 - 28 Haziran 2019 arasında açık satışa sunulacak. Satışa sunulan konutlar için belirlenen en düşük konut fiyatı 137 bin 265 lira olarak uygulanırken en yüksek konut fiyatı ise 181 bin 988 lira olarak uygulanacak. TOKİ başvuruları ise projeye özel olarak Ziraat Bankası Edirne Uzunköprü şubesi üzerinden kabul edilecek. En düşük peşinat tutarı 16 bin 471 lira olarak uygulanırken en düşük aylık taksit tutarı ise 457 lira olacak. 

TOKİ Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü Mahallesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca elde kalan son 1 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 29 Nisan 2019 - 28 Haziran 2019 tarihleri arasında satışa sunulacaktır. Başvurular için en az %40 Engelli Raporu aranacak olup açık satış yöntemi ile ilk başvuru yapan kişinin konutu satın almasına olanak sağlanacaktır. 

TOKİ Başvuru Şartları Nelerdir?TOKİ başvuru şartları olarak;Türk vatandaşı olmak, İlk kez ev sahibi olacak olmak, İl sınırları içerisinde en az 1 yıldır ikamet etmek, 2+1 konutlar için 25 yaşını, 3+1 konutlar için 18 yaşını doldurmuş olmak, 2+1 konut başvuruları için hane halkı toplam gelirinin en fazla 4 bin 500 lira olması (İstanbul için 4 bin 800 lira) TOKİ Başvurusu Nasıl Yapılır?Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ Türkiye genelinde farklı illerde çok sayıda konut projesini eş zamanlı olarak yürütüyor. Her konut projesi için kurum önce ihaleye çıkıyor ve konut işini ihaleyi kazanan firmaya veriyor.Ardından da konut satışları için TOKİ internet sitesi üzerinden TOKİ satış duyuruları yayımlanıyor. Ancak bu başvuruları güncel olarak takip etmek gerekiyor. Bu nedenle duyuruları kaçırmamak adına TOKİ haberleri ve duyurularına yer veren emlak365.com sitemizi takip etmeniz sunulan fırsatları yakalamanızı sağlaması açısından büyük önem taşıyor. Bunun için mobil uygulamamızı haberimizin sonunda yer alan linkler üzerinden indirebilirsiniz. TOKİ ilanları, emlak ve konut haberleri, bankaların kredi faizleri, TOKİ kura sonuçları gibi haberleri yakından takip etmek için uygulamalarımızı indirebilirsiniz...Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız için TIKLAYINIZEmlak365.com
Yorumlar (0)