01 Ağustos 2018 Çarşamba 09:10
Trabzon Büyükşehir Belediyesi Arsa Satışı İhalesi İlanı

Trabzon Yomra ilçesi sınırları içerisinde yer alan arsalardan birinni büyüklüğü 23 bin 352 metrekare diğerinin ise 25 bin 97 metrekare olarak açıklandı. Söz konusu arsa ihaleleri 14 Ağustos 2018 tarihinde saat 14.00 ile saat 15.00 itibari ile yapılacak. 

Trabzon Arsa İhalesi İçin İstenen Belgeler 

GERÇEK KİŞİLER

a) Nüfus cüzdan sureti

b) İkametgah belgesi

c) Noter tasdikli imza beyannamesi

d) Geçici teminat bedeli veya teminat mektubu

e) Şartname alındı makbuzu

f) Vekalet ise vekaletname ve vekilin imza beyannamesi

g) Belediyemize ait borcu yoktur belgesi

h) 2886 sayılı Yasaya göre cezalı ve yasaklı olmadığına dair belge.

i) Sosyal Güvenlik Kurumu ve Vergi dairesine borcu yoktur belgesi

j) Ortak girişim olması halinde noter tasdikli ortak girişim beyannamesi (ortakların her biri yukarda ki evrakları ayrı ayrı hazırlayacak)

TÜZEL KİŞİLER

k) Tüzel kişi olması halinde, mevzuatı gereği tüzel kişiliğin siciline kayıtlı bulunduğu (Ticaret ve/veya Sanayi Odasından, Ticaret sicil Müdürlüğünden, Dernekler Müdürlüğünden veya ilgili makamdan) ihaleye ilişkin ilanın yapıldığı yıl içerisinde alınmış, tüzel kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna dair belge.

l) Noter tasdikli imza sirküsü (dernekler için ihaleye katılmak için yetkilendirdiği kişiyi belirten karar defterinin ilgili sayfasının noter tasdikli sureti ve yetkilinin noter tasdikli imza beyannamesi)

m) Geçici teminat bedeli veya teminat mektubu

n) Şartname alındı makbuzu

o) Belediyemize ait borcu yoktur belgesi

p) 2886 sayılı Yasaya göre cezalı ve yasaklı olmadığına dair belge.

q) Sosyal Güvenlik Kurumu ve Vergi dairesine borcu yoktur belgesi

r) Vekalet ise vekaletname ve vekilin imza beyannamesi

s) Ortak girişim olması halinde noter tasdikli ortak girişim beyannamesi (ortakların her biri yukarda ki evrakları ayrı ayrı hazırlayacak)

t) Tüm bu belgeler, eksiksiz ve asıl olarak hazırlanarak, İhalenin yapılacak olduğu Büyükşehir Belediye Encümen salonunda hazır bulunulacaktır. İhaleye teklif verenlerden ihaleye katılmayanlar sundukları teklifler son teklif olarak kabul edilecektir. İhale şartnamesi, istek halinde Trabzon Büyükşehir Belediyesi İşletme ve İştirakler Dairesi Başkanlığında 1.000,00 TL bedel karşılığında temin edilebilir veya ücretsiz olarak görülebilir. İhaleye katılacak olanların şartname satın almaları zorunludur.

Emlak365.com

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.