Türkiye Diyanet Vakfı Yalova'da Bulunan 3 Adet Konutu 230.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla Satışa Çıkardı!

Türkiye Diyanet Vakfı tarafından bugün yayımlanan resmi ilanla Yalova'da bulunan 3 adet konutun ihale ile satılacağı duyuruldu.

Türkiye Diyanet Vakfı Yalova'da Bulunan 3 Adet Konutu 230.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla Satışa Çıkardı!

Türkiye Diyanet Vakfı tarafından bugün yayımlanan resmi ilanla Yalova'da bulunan 3 adet konutun ihale ile satılacağı duyuruldu. Satışa sunulan konutlar için 19 Ağustos'ta ihale gerçekleştirilecek.

Türkiye Diyanet Vakfı mülkiyetinde olan ve Yalova'da bulunan 3 adet konut ihaleyle satışa çıkarıldı. İhale kapalı teklif usulü ile gerçekleşecek ve 19 Ağustos 2020 tarihinde yapılacak. İhale sonucunda konutların yeni sahipleri belirlenecek.Türkiye Diyanet Vakfı Yalova Şubesi tarafından verilen bilgilere göre ihalenin hem yapılacağı yer hem de başvuruların gerçekleşeceği adres olarak Türkiye Diyanet Vakfı Yalova Şubesi gösterildi. 19 Ağustos'a kadar başvurular bu adreste kabul edilecek.KONUTLARIN MUHAMMEN BEDELLERİ AÇIKLANDIİhaleyle satışa çıkarılan 3 adet konut ile alakalı olarak da geniş bir bilgilendirme yapıldı. Buna göre konutlar Yalova merkez ilçede Bağlarbaşı Mahallesi'nde bulunuyor. Konutlar ile alakalı olarak muhammen bedeller de belirlendi.Belirlenen muhammen bedellere göre 1. katta bulunan 148 metrekarelik konut 460.000 TL, zemin katta bulunan 80 metrekarelik konut 230.000 TL ve 2. katta bulunan 85 metrekarelik konut 250.0000 TL muhamman bedelle satışa çıkarıldı.ÖNCE KAPALI ZARF SONRA AÇIK ARTTIRMATürkiye Diyanet Vakfı ihalenin nasıl yapılacağına dair de bilgilendirmede bulunduç Buna göre ihaleye katılmak isteyen gerçek veya tüzel kişilerin ilk teklifleri kapalı zarfla alınacak. Ardından ise açık arttırma yapılacak ve muhammen bedelin üzerinde en yüksek teklifi verenler konutların yeni sahipleri olacak.Emlak365.com


Yorumlar (0)