Uludağ Milli Emlak Müdürlüğü'nden Satılık Bahçeli Ev ve Arsası, Tarla ile Kiralık İşyeri, Dükkan

Bursa'da yer alan ve Türkiye'de kış turizminin en önemli merkezleri arasında ilk sıralarda yer alan Uludağ'da, bazı gayrimenkuller için satış ve kiralama ilanları yayımlandı.

Uludağ Milli Emlak Müdürlüğü'nden Satılık Bahçeli Ev ve Arsası, Tarla ile Kiralık İşyeri, Dükkan
Bursa'da yer alan ve Türkiye'de kış turizminin en önemli merkezleri arasında ilk sıralarda yer alan Uludağ'da, bazı gayrimenkuller için satış ve kiralama ilanları yayımlandı. Bursa Uludağ Emlak Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuruda satışı yapılacak gayrimenkuller ile kiralanacak olan gayrimenkuller için ayrı ayrı bilgi verildi.

BURSA ULUDAĞ'DA SATILIK KİRALIK GAYRİMENKULLER

Bursa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Uludağ Milli Emlak Müdürlüğü önümüzdeki günlerde 28 ayrı gayrimenkul için ihaleler gerçekleştirilecek. Bu ihaleler Açık Teklif Usulü ile satış, Açık Teklif Usulü ile kiralama usullerine göre yapılacak. İlanlara başvuruda bulunacak istekliler için kapsamlı bir kılavuz yayımlayan kurum, muhammen bedel listesini, ihale tarihlerini ve diğer ayrıntıları aktardı.

Satışı Yapılacak Gayrimenkuller

Uludağ Milli Emlak Müdürlüğü yayımladığı duyurusunda arsa, bahçeli ev ve arsası, kangir bina, zeytinlik, tarla, çalılık satışı yapılacağını duyurdu. Gayrimenkul satışları için gerçekleştirilecek ihale işlemleri 3 Mart tarihinde düzenlenecek.Kiralanacak Olan Gayrimenkuller

Gayrimenkul kiralaması da yapacak Uludağ Milli Emlak Müdürlüğü duyurusunda bu taşınmazların listesini açıkladı. Duyuruya göre kamuya ait olan tarımsal amaçlı arazi, lojman, dükkan, büro işyeri taşınmazla kiralanacak. İhale tarihi 4 Mart olarak duyuruldu.İHALELERE BAŞVURU YAPACAKLAR İÇİN BİLİNMESİ GEREKENLER

Öncelikle ihalelere başvuruda bulunacaklar duyuruya Resmi İlan Portalı üzerinden ulaşabilirler. Bunun dışında ihale başvuruları için gerekli olan şartaneme ve detaylı bilgi Uludağ ve Ertuğrulgazi Emlak Müdürlüklerinde ücretsiz olarak görülebilir. Vatandaşlar bilgi için 0 224 221 13 00 numarasını da arayabilirler. İlgili gayrimenkul ilanlarına başvuruda bulunacak olan vatandaşlar öncelikle ihale şartnamesi alacaklar, geçici başvuru ücretini yatıracaklar ardından şartnamede yer alan evraklarla başvurularını yapacaklar.

Emlak365.com
Yorumlar (0)