Vakıfbank Satıyor! 36 Bin Liraya Satılık Daireler, 69 Bin Liraya Bahçeli Müstakil Ev, 170 Bin Liraya 7+1 Villa!

Türkiye'nin en büyük 2. bankası konumunda olan ve devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank satılık gayrimenkuller ilanlarını güncelledi. Mayıs ayına özel olarak güncellenen ilanlarda Vakıfbank'tan satılık gayrimenkuller için büyük fiyat indirimleri yapıldığı görüldü. Vakıfbank satılık daire ilanları yanı sıra bahçeli müstakil ev ve villa ilanları için verilen fiyatlarda dikkat çekti. Bankalardan, icradan satılık daireler, müstakil evler, villa ilanları haberimizde...

Vakıfbank Satıyor! 36 Bin Liraya Satılık Daireler, 69 Bin Liraya Bahçeli Müstakil Ev, 170 Bin Liraya 7+1 Villa!

Ekonomide yaşanan dalgalanma sonrasında bankaların batık kredi miktarları rekor seviyelere ulaşırken ipotekli kredilerde teminat olarak alınan taşınmazların sayısında da rekor yaşandı. Bankalar bu taşınmazları hızlı bir şekilde elden çıkarmak zorunda kalırken Vakıfbank satılık gayrimenkuller ilanları ile en çok takip edilen bankalar arasında yer alıyor. 

Diğer bankalardan çok daha ucuz fiyatlarla icradan satılık daireler ilanları yayımlayan Vakıfbank yine müşterilerine yüzde 1.32 faiz oranı ile 120 ay vadeli en uygun konut kredisi paketi ile ödemelerini taksitle yapma imkanı da sunuyor. Vakıfbank Mayıs ayı satılık gayrimenkuller ilanları yayımlandı. İşte piyasa fiyatının çok dahla altında, ucuz fiyatlarla satılık daireler, müstakil evler, villa ilanları! 

VAKIFBANK'TAN SATILIK DAİRELER! 36 BİN LİRAYA EV SAHİBİ OLMA FIRSATI

Bankalardan satılık daire ilanları arayan kişilere son derece fazla seçenek sunması nedeni ile tercih edilen Vakıfbank Mayıs ayı güncellemesi ile çok sayıda taşınmazı sitesine ekledi. Vakıfbank tarafından satışa sunulan konutlar için fiyatlar piyasa fiyatının son derece altına satılmaya devam ediyor. Vakıfbank satılık daireler için yayımladığı ilanda en düşük satış fiyatı Osmaniye Merkez'de yer alan daire için sunulan 36 bin liralık satış fiyatı oldu. Vakıfbank satılık apartman dairesi ilanları için Ankara'da en düşük konut fiyatı Çubuk Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde yer alan 105 metrekare büyüklüğe sahip olan 3+1 daire için belirlenen 58 bin lira oldu. 

Vakıfbank'tan İstanbul'da satılık daireler için ise en düşük satış fiyatı Esenyurt Örnek Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 60 metrekarelik daire için belirlenen 84 bin lira oldu. 

VAKIFBANK'TAN SATILIK MÜSTAKİL EVLER! BAHÇELİ MÜSTAKİL EV FİYATLARI NE KADAR?

Pandemi döneminde bankaların satılık müstakil ev ilanları da büyük ilgi görmeye devam ediyor. Koronavirüs salgını nedeni ile evlerinde kapalı kalmak istemeyen kişiler bahçeli ev satın almayı tercih ederken Vakıfbank satılık müstakil ev ilanları için başlangıç fiyatı 69 bin lira olarak belirlendi. Adıyaman Sincik ilçesinde yer alan kagir ev ve arsası için talep edilen ihale başlangıç fiyatı 69 bin lira olarak ilan edildi. 

VAKIFBANK'TAN SATILIK VİLLA İLANLARI! 170 BİN LİRAYA 7+1 VİLLA SATIŞ İLANI 

Pandemi döneminin bir diğer gözdesi olan villalar için Vakıfbank yeni ilanlar yayımladı. Vakıfbankn satılık villa ilanları için farklı seçenekler sunarken en düşük satış fiyatı 170 bin lira oldu. 

VAKIFBANK'TAN SATILIK GAYRİMENKULLER İÇİN NASIL TEKLİF VERİLİR, SATILIK DAİRELER VE MÜSTAKİL EVLER NASIL ALINIR?

Vakıfbank tüm satış ilanlarını resmi internet sitesi olan Vakıfbank İntengo Com adresi üzerinden yayımlamakta olup resmi internet sitesine giriş yapan kişiler burada verilen ilanları takip ederek kendilerine uygun buldukları ilana teklif vermek için ilk olarak sisteme üye olmak zorundadır. 

Bunun için kendinize en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek ilk olarak gayrimenkul satış sözleşmesi imzalamanız yeterli olacaktır. Bu sözleşmeyi imzaladıktan sonra belirlenen muhammen bedeli yatırıp banka tarafından size verilen kullanıcı adı ve şifresi ile sisteme giriş yaparak teklif verebilirsiniz. 

Teklif vermeniz halinde 30 dakikalık süreç başlayacak olup bu süre dolmadan başka teklif verilmesi halinde yeniden 30 dakikalık süre başlatılırken teklif verilmemesi durumunda ise ilk teklifi veren kişi ihaleyi kazanmış sayılır.

Yorumlar (0)