Vakıfbank'tan 60 Bin TL'ye 3+1 Daire, 50 Bin TL'ye 2. El Araç Satışı

Vakıfbank kendisine ait gayrimenkullerin satışı için yeni duyurular yayımladı. Bankanın satışa çıkardığı ev ve arabalarda fiyatlar şehre, taşınmazın yaşına ve yapısına göre değişiyor. İlanlarda yer alan tüm konut özellikleri ve başvuru detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. Vakıfbank banka gayrimenkul satışlarına dair güncel listeler.

Vakıfbank'tan 60 Bin TL'ye 3+1 Daire, 50 Bin TL'ye 2. El Araç Satışı

Vakıfbank müşterilerine ev ve araba satışlarına Ocak ayı itibariyle devam ediyor. Bankanın kendisine ait olan onlarca evi için satış ilanları bulunuyor. Bunun dışında dönemsel olarak yenilenen araç satış listesinde de hem binek otomobiller bulunuyor hemde ticari amaçlı araçlar yer alıyor. 

VAKIFBANK'TAN BANKA GAYRİMENKUL SATIŞLARI

Vakıfbank tarafından gerçekleştirilen gayrimenkul satışlarında müşteriler ev almak istedikleirnde çok farklı özelliklerde evler alabilirler. 

Bankanın konut satışlarında müşteriler Türkiye'nin hemen hemen her yerinde ev alabilirler. Değişen fiyatlar dairenin yeni veya eski olması, il ve ilçenin konut fiyat ortalamasına bağlı olarak değişir. En düşük fiyat ise;  eski bina, 1+1 veya 1+0 daireler için alt kat özelliklerinde olan bazı evler için belirlenmiş. Bu evler için başlangıç bedeli 33 bin TL  olarak duyuruldu. 

Bunun dışında banka 1+1 daireden çok lüks konutlara kadar çeşitli fiyat aralığında apartman dairesi, bahçeli ev, müstakil konut satışı gerçekleştiriyor. 

Araba Alacaklar için;

Araba alacaklar için de ikinci el satışları gerçekleştiren Vakıfbank binek otomobiller, ticari araçlar yada kamyon tarzı araç satışları yapıyor. Araç satışlarında liste daha kısa süreli aracılıklarla yenileniyor. İkinci el araç satışlarının genelinde fiyatlar 50 bin TL'den başlıyor. 

İKİNCİ EL ARAÇ LİSTELERİ - OCAK 2021

APARTMAN DAİRESİ SATIŞ LİSTESİ

SATIŞLAR İÇİN BAŞVURU İŞLEMLERİ

Vakıfbank tarafından satışa çıkarılan araç yada apartman dairelerinden almak isteyenler tüm listeye bankanın web sitesinden ulaşacaklar. Kendilerine uygun konut veya araba bulan vatandaşlar başvurularını Vakıfbank şubelerinden yapacaklar. Bankanın internet bankacılığını kullananlar ise tüm işlemleri internet bankacılığından da tamamlayabilirler. 

Emlak365.com