Yılbaşını Evde Geçirmek İstemeyenler Kiralık Villalara Hücum Etti! Günlük Kirası 4 Bin TL Olan Villalarda Boş Yer Kalmadı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yılbaşını evde kısıtlama kararı ile kapalı bir şekilde geçirmek istemeyen kişiler yılbaşı kutlamaları için kesenin ağzını açtı.

Yılbaşını Evde Geçirmek İstemeyenler Kiralık Villalara Hücum Etti! Günlük Kirası 4 Bin TL Olan Villalarda Boş Yer Kalmadı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yılbaşını evde kısıtlama kararı ile kapalı bir şekilde geçirmek istemeyen kişiler yılbaşı kutlamaları için kesenin ağzını açtı. Yılbaşında kiralık villalar için talep patlaması yaşandı, kiralık villa fiyatları uçtu.

Yılbaşı kutlamaları için koronavirüs salgını nedeni ile alınan kısıtlama kararları sonrasında vatandaşlar kiralık villalara yöneldi. Yılbaşını evinde geçirmek istemeyen kişiler kiralık villalara yoğun ilgi gösterince fiyatlarda rekor artış yaşandı. 

GÜNLÜK KİRA BEDELİ 4 BİN LİRAYA KADAR YÜKSELDİ! 

Kiralık villalar için yılbaşına özel organizasyon ilanları büyük ilgi görürken bazı ilanlarda yılbaşına özel dansöz, DJ ve dansçı hizmetlerinin de sunulması büyük tepki çekti. Kiralık villalarda yılbaşı kutlaması için verilen ilanlarda günlük kiralık villa ücreti en düşük 600 liradan başlarken 4 bin liraya kadar yükseldi. 

Verilen ilanlara olan ilgi otellerde yılbaşı kutlamalarının iptal edilmesi ile daha da arttı. Ucuz kiralık günlük villa ilanlarında şimdiden boş yer kalmazken günlük kiralık fiyatı 4 bin lira olan pahalı lüks villalarda da yerler tükenmeye başladı. 

Yaşanan yoğun talebin koronavirüs salgınının son derece uzun sürmesi nedeni ile insanların psikolojik olarak olumsuz etkilenmesi ve yılbaşına iyi bir başlangıç yapma isteği gösterildi. Yılbaşında 4 günlük sokağa çıkma yasağı kısıtlaması uygulandığı için en az 4 günlük rezervasyon yapılması gerekiyor. Bu durumda 4 günlük yılbaşı kutlaması için ödenmesi gereken para 16 bin lira olarak gerçekleşiyor. 

Yorumlar (0)