Yılbaşını Evde Kutlayacaklara Kritik Uyarı! Yılbaşında Evinde Bunu Yapana Ceza Yağacak

Yılbaşı için 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması kararının çıkmasının ardından vatandaş çareyi evde akrabalarla ve eş dostla kutlamakta bulmuştu.

Yılbaşını Evde Kutlayacaklara Kritik Uyarı! Yılbaşında Evinde Bunu Yapana Ceza Yağacak

Yılbaşı için 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması kararının çıkmasının ardından vatandaş çareyi evde akrabalarla ve eş dostla kutlamakta bulmuştu. Pek çok kişi yılbaşını bir arada kutlamayı planlarken evde yılbaşı kutlaması planlayanlara kritik uyarı geldi!

Emlak365.com / Evde yılbaşı kutlaması yapmayı planlayan kişilere çok kritik uyarı geldi. Bu sene pandemi nedeni ile yılbaşı kutlamalarına kısıtlama getirilmiş ve 4 günlük sokağa çıkma yasağı açıklaması gelmişti. 



YILBAŞINI EVİNDE KUTLAYACAK OLANLARA KRİTİK UYARI GELDİ! 



4 günlük sokağa çıkma yasağı nedeni ile pek çok kişi kiralık villa ve bungalov evlere olan talep artmıştı. Pek çok kişi arkadaşları ve yakın akrabaları ile beraber olmayı planlayan kişilere kritik uyarı geldi. Konu hakkında açıklama yapan Bolu Valisi Ahmet Ümit insanların toplu eğlence ve kutlamalarını daha sağlıklı günlere ertelemelerini isteyerek bağ evleri, bungalov evler ve kiralık villalarda ve evlerinde kalabalık toplu kutlama yapacak olan kişileri uyararak "Bir evde eğer normalin üzerinde insan varsa o evdeki herkese cezai müeyyide uygulanacak.



Mutlaka yasal tedbirler orada alınır ve uygulanır. Bu konuda kimsenin tereddüdü olmasın. Dikkat ederseniz denetimlerde jandarma ekiplerimizin sayısı daha fazla" diyerek denetimleri arttıracaklarını belirtti. Evinde çok sayıda kişi ile toplanarak beraber kutlama yapacak olan kişilere cezai yaptırımlar uygulanacak. İçişleri Bakanlığı tarafından en üst düzey tedbirler alınırken ekipler denetimlerini en üst seviyede tutacaklar. 

Yorumlar (0)