Yok Böyle Fiyatlar: 2021 Yılına Özel Ziraat Bankası Satılık Gayrimenkul İlanları İle 130 M2 Müstakil Ev Sadece 20 Bin TL!

Ziraat Bankası satılık evler için olan ilanlarını güncelledi.

Yok Böyle Fiyatlar: 2021 Yılına Özel Ziraat Bankası Satılık Gayrimenkul İlanları İle 130 M2 Müstakil Ev Sadece 20 Bin TL!

Ziraat Bankası satılık evler için olan ilanlarını güncelledi. Hem müstakil evler hem de Ziraat Bankası satılık tarla ilanları güncellendi. Yeni ilanlar kapsamında sadece 20 bin liradan başlayan fiyatlarla satılık müstakil evler, 26 bin liradan başlayan fiyatlarla apartman dairesi ve 663 liradan başlayan fiyatlarla satılık arsa ilanları yayımlandı.

Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları 2021 yılına özel olarak güncellendi. Yapılan güncelleme sonrasında sitede yer alan çok sayıda satılık müstakil ev, apartman dairesi, tarla, arsa, işyeri ve dükkan ilanları sitede yer aldı. ZİRAAT BANKASI SATILIK EVLER: 20 BİN LİRAYA MÜSTAKİL EV İLANI! Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası tarafından yayımlanan satılık gayrimekul ilanları çok ucuz fiyatlı olması nedeni ile yakından takip ediliyor. Bankanın internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamında piyasa fiyatının nerede ise yarı fiyatına satılan konutlar büyük ilgi görmeyi sürdürüyor. Ziraat Bankası satılık konut ilanları arasında yer alan en düşük müstakil ev fiyatı 20 bin 250 TL seviyesinden başlarken apartman dairesi almak isteyen kişiler için de cazip fiyat seçenekleri sunuldu. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK ARSA İLANLARI İLE YATIRIMCILARA BÜYÜK FIRSAT! Satılık arsa ilanları ile de cazip fiyat seçenekleri sunan Ziraat Bankası 663 liradan başlayan fiyatlarla arsa satışı yapma imkanı sundu. ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI İÇİN BAŞVURU NEREDEN, NASIL YAPILIR?Kamu bankaları tarafından satışa sunulan tüm taşınmazlar bankaların internet sitesi üzerinden ilan edilmekte olup bu konutlardan almak isteyen kişilerin başvuruları da resmi internet sitesi üzerinden alınmaktadır. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlarda yetkili banka şubesi iletişim bilgileri de bu ilanlarda yer almaktadır. Her ilan için yetkili banka şubesi iletişim bilgilerine yer verilmekte olup bu bilgiler üzerinden ve internetten konut başvurusu yapılabilmektedir. Emlak365.com

Yorumlar (0)