Yüzde 20 İndirim Fırsatı ve Avantajlı Kredi Kampanyasıyla Vakıfbank Ev, İşyeri, Arsa Satışı

Vakıfbank bazı gayrimenkul satışlarında yüzde 20 indirim uyguluyor.

Yüzde 20 İndirim Fırsatı ve Avantajlı Kredi Kampanyasıyla Vakıfbank Ev, İşyeri, Arsa Satışı

Vakıfbank bazı gayrimenkul satışlarında yüzde 20 indirim uyguluyor. Bu kampanya ile müşteriler daha düşük fiyatlar ev, arsa veya işyeri alabiliyorlar. Bunun yanında banka kendisine ait olan gayrimenkullerin alımları için özel bir kredi imkanı sunuyor. Bankanın ilan ettiği bu Şubat 2021 fırsatları haberimizde.

Vakıfbank müşterilerinin ev, işyeri ve arsa alımlarına satış yaparak aracı olabiliyor. Banka kendisine ait olan gayrimenkullerin satışlarını resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı duyurular ile gerçekleştiriyor. Bu duyurular arasında en fazla satış ilanı konut için olurken arsa ve işyeri için de satış duyuruları bulunuyor. VAKIFBANK'TAN YÜZDE 20 İNDİRİM KAMPANYASIVakıfbank tarafından ilan edilen konut satış duyurularında 1+1 apartman dairesinden, 5+1 dubleks konutlara, müstakil bahçeli evlerden bah bahçe evlerine çok sayıda çeşitte ev satışı mümkün. Türkiye'nin çok sayıda şehrinde yapılan bu satışlarda fiyatlar ise şehre, konuta, binanın yılına ve evin yapısına göre değişiyor. Arsa ilanları hem konut imarlı satışlardan hemde arazi veya tarla statüsünde olan taşınmazlardan oluşuyor. Banka tüm bunların yanında yine nüfus kalabalık olan Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanından işyeri satışı yapıyor. GÜNCEL SATIŞ DUYURUSUNDA YER ALAN BAZI İLANLAREmlak365.com olarak aşağıda söz konusu satışlara dair güncel bazı ilanları derledik. Bu ilanlar tüm satış listesinin çok küçük bir kısmını oluşturmakta. Bankanın sitesinde bu duyurulardan çok daha fazla ilan bulunmakta. 

VAKIFBANK ÖZEL KONUT, ARSA VE İŞYERİ KREDİSİ SAĞLIYORVakıfbank yukarıda yer alan gayrimenkuller ve sitesinde yer alan diğer gayrimenkullerin satışlarına özel kredi kampanyası sunuyor. Banka tarafından ilan edilen kredi özellikleri şunlar: " VakıfBank’ın satışa sunduğu bireysel konut, arsa, işyeri niteliğinde olan taşınmazlar için %1,44 faiz oranı ve 120 aya varan vadelerle, Satış fiyatında %20’ye varan indirimlerle kredi kullanım imkanı, Kampanya, VakıfBank’ın satışa sunduğu gayrimenkuller için geçerli olacaktır."Banka gayrimenkul listesine Vakıfbank'ın sitesinden ulaşabilir, açık artırmayla teklif vermek için ise bankanın internet bankacılığı yada şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.Emlak365.com

Yorumlar (0)