Ziraat Bankası bu fiyatlarla TOKİ'ye rakip olur! 8 bin TL peşinat, aylık 1.133 Lira taksitle 95 m2 2+1 daire satışı

Bankadan satılık gayrimenkul arayan kişiler için Ziraat Bankası gayrimenkul satış ilanları yayımlandı. Ağustos ayının en ucuz sahibinden satılık 2. el konut ilanları ile kredi fırsatları...

Ziraat Bankası 8 bin TL peşinat, aylık 1.133  Lira taksitle 2+1 daire satıyor!

Yükselen konut fiyatlarıyla ucuz ev sahibi olmak isteyen kişiler TOKİ tarafından açıklanacak olan 150 bin sosyal konut projesi açıklamasını beklemeye devam ederken yeni satılık ucuz konut ilanları Ziraat Bankası tarafından yayımlandı. Mülkiyeti Ziraat Bankası'na geçen taşınmazların satışları tüm hızı ile devam ederken bankadan satılık arsa, tarla, dükkan, depo, yazlık ilanlarının yanı sıra apartman dairesi ilanları da düşük fiyatlarıyla dikkat çekti. 

Merkez Bankası tarafından dün açıklanan resmi rakamlara göre Türkiye genelinde ortama konut fiyatı 1 milyon 300 bin TL barajını geçerken Ziraat Bankası 70 bin liradan başlayan fiyatlarla konut satışı yapmaya başladı. İşte Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller Ağustos 2022 ilanları, satış fiyatları ve konut kredisi fırsatları! 

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER İLE SAHİBİNDEN UCUZ 2. EL 2+1 KELEPİR SATILIK APARTMAN DAİRESİ İLANLARI... 

Bankadan satılık apartman dairesi ilanları her geçen gün artmaya devam ederken Ziraat Bankası bu alanda en çok öne çıkan bankalardan biri olmayı başarmıştı. Nerede ise 81 il genelinde bankadan satılık apartman dairesi, konut, müstakil ev ve bahçeli ev ilanları yayımlayan banka fırsat satışlarına devam ediyor. 

Ziraat Bankası bu fiyatlarla TOKİ'ye rakip olur! 8 bin TL peşinat, aylık 1.133  Lira taksitle 95 m2 2+1 daire satışı

Ziraat Bankası intengo resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulan konutlarda en düşük satış fiyatı 70 bin liradan başlarken, konutun bulunduğu il, ilçe, merkezi konumu, büyüklüğü ve sahip olduğu özelliklere göre fiyatlar değişkenlik gösteriyor. 

Ziraat Bankası bu fiyatlarla TOKİ'ye rakip olur! 8 bin TL peşinat, aylık 1.133  Lira taksitle 95 m2 2+1 daire satışı - Resim : 2

Örneğin Bitlis'te yer alan 96 m2 büyüklüğe sahip olan 2+1 apartman dairesi 77 bin liraya satılırken Diyarbakır'da yer alan 168 m2 büyüklüğe sahip olan müstakil evin satış fiyatı ise 81 bin liradan ilk teklif sahibini beklemeye devam ediyor. 

Ziraat Bankası bu fiyatlarla TOKİ'ye rakip olur! 8 bin TL peşinat, aylık 1.133  Lira taksitle 95 m2 2+1 daire satışı - Resim : 3

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ HESAPLAMA 2022! 8 BİN TL PEŞİNATLA ZİRAAT BANKASI'NDAN NASIL EV SAHİBİ OLUNUR, BANKADAN SATILIK KONUT NASIL ALINIR?

77 bin TL fiyatla satışa sunulan 2+1 daireyi almak için yüzde 10 peşinat şartı bulunurken 8 bin TL'yi peşin olarak veren kişiler kalan 69 bin TL için bankadan 120 ay vadeli konut kredisi çekebiliyor. Bu tutar içini ise bankaya ödenecek aylık konut kredisi taksit tutarı 1.133,58 TL olarak hesaplanıyor. 

Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller için ilanlar bankanın resmi internet satış sitesi olan Ziraat Bankası intengo adresi üzerinden yayımlanırken ilanları almak isteyen kişiler belirtilen teminat tutarını bankaya yatırarak siteye giriş şifresi aldıktan sonra internet üzerinden konuta talip olarak satın alabiliyor.