Ziraat Bankası konut fiyatlarını tepetaklak edecek bu fiyata babanız satmaz peşin parası olana 91 bin TL'ye 2+1 daire!

Yükselen konut fiyatlarına devlet bankaları müdahalesi geldi Ziraat Bankası ucuz ev satışına başladı. Ziraat Bankası'ndan satılık gayrimenkuller için peşin ödeme yapanlara sahibinden satılık kelepir ucuz 2.el ev alma fırsatı sunuldu.

Ziraat Bankası konut fiyatlarını tepetaklak edecek peşin parası olana 91 bin TL'ye 2+1 daire!

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası konut fiyatlarını tepetaklak edecek hamlesini yaptı kelepir fiyatlarla satılık ucuz 2.el ev ilanları yayımlandı. Türkiye'nin en büyük bankası olmasının yanı sıra kamu bankası olmasının da avantajını kullanan Ziraat Bankası mülkiyeti kendisine geçen taşınmazları ucuz fiyatlarla satışa çıkardı. 

Ziraat Bankası resmi sitesi üzerinden yayımlanan farklı şehirlerde yer alan binlerce bankadan satılık taşınmaz ilanları ile 2+1 ve 3+1 apartman dairesi yanı sıra aynı zamanda bahçeli müstakil ev, köy evi, bahçe, yazlık ev, işyeri, depo, dükkan, arsa ve tarla gibi seçenekler de yer aldı. Yükselen konut fiyatlarına büyük bir darbe vuracak ucuz konutlar peşin ve konut kredisi destekli olmak üzere iki ana kategoride satışa sunuldu. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK KONUT İLANLARI YAYIMLANDI! 

Kamu bankalarının taşınmaz satışları tüm hızı ile devam ederken Ziraat Bankası tarafından yayımlanan ilanlar hem sayı olarak fazla olmaları hem de fiyatlarının daha düşük olması nedeniyle diğer bankaların önüne geçmeyi başarıyor. Ziraat Bankası bazı konutlarda peşin şartı öne sürerken bazı konutlarda ise sadece yüzde 10 peşinat şartıyla 10 yıl vadeli konut kredisi veriyor. 

Ziraat Bankası konut fiyatlarını tepetaklak edecek bu fiyata babanız satmaz peşin parası olana 91 bin TL'ye 2+1 daire!

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulan gayrimenkuller için teklif veren kişiler alma hakkı elde ederken ihale sürecinde en yüksek teklifi veren kişi taşınmazı satın alıyor. Sitede yüzlerce ilan ilk teklif sahibini beklerken teklif verilmesi ile başlayan süreçte geri sayım dolana kadar teklif verilmediği takdirde taşınmaz ilk teklif verilene satılıyor. Yeni bir teklif gelmesi durumunda ise sayaç bir kere daha başlıyor ve yeni teklif verilmesine olanak sağlanıyor. 

Ziraat Bankası konut fiyatlarını tepetaklak edecek bu fiyata babanız satmaz peşin parası olana 91 bin TL'ye 2+1 daire! - Resim : 2

BANKADAN, İCRADAN SATILIK DAİRE NASIL ALINIR, ZİRAAT BANKASI KONUT İHALESİNE KATILIM İÇİN BAŞVURU ADRESİ NE?

Ziraat Bankası satılık konut ilanları bankanın kendi resmi sitesi üzerinden yayımlanmakta olup siteye ulaşmak için Google üzerinden Ziraat Bankası intengo yazabilir ya da BURADAN TIKLAYARAK ilgili siteye ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada ilinize göre konut, arsa ya da işyeri gibi taşınmaz seçimlerini yaparak ilanları görüntüleyebilir, ilgilendiğiniz ilanlara teklif vererek satın alma hakkı elde edebilirsiniz. 

SONRAKİ HABER