Ziraat Bankası Satılık Gayrimenkul İlanları: Konut, İşyeri, Tarla, Bahçe, Bağ, Depo! 6 Bin Liraya Müstakil Konut, 30 Bin Liraya Apartman Dairesi, 9 Bin Liraya Dükkan!

Kamu bankaları arasında yeralan Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanlarını güncelledi. Ziraat Bankası tarafından çok sayıda taşınmaz satışa sunulurken emsallerinden çok daha ucuz fiyatlarla satılan konut, işyeri, arsa, daire, bağ, bahçe ve depo gibi taşınmazlar büyük ilgi gördü. Ziraat Bankası satılık evler, daireler, gayrimenkuller, çiftlik, tarla ve dükkan gibi çok sayıda ilan piyasa fiyatının çok daha altına ucuz maliyetlerle satışa çıkarıldı.

Ziraat Bankası Satılık Gayrimenkul İlanları: Konut, İşyeri, Tarla, Bahçe, Bağ, Depo! 6 Bin Liraya Müstakil Konut, 30 Bin Liraya Apartman Dairesi, 9 Bin Liraya Dükkan!

Kamu bankası olan ve Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları yenilendi. Çok sayıda taşınmazı satışa sunan banka birbirinden cazip fırsatlar sundu. 

BANKADAN EV ALMAK MANTIKLI MI, BANKALARDAN EV ALMANIN AVATAJLARI VE RİSKLERİ NELERDİR?

Bankalar tarafından satışa sunulan konutlarda sunulan en büyük avantaj piyasa fiyatlarının çok daha altında fiyat etiketi ile satışa sunulması oluyor. 

Yine devlet bankaları bu stok yükünden kurtulmak ve atıl durumdaki stoklarını nakite çevirmek için müşterilerine düşük faiz oranları ile kredi kullanma imkanı sunuyor. Örneğin Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 0.94 olarak uygulanırken bu konutlara özel olarak yüzde 0.79 faiz oranı ile banka gayrimenkulu kredisi seçeneği sunuluyor. 

Bankalardan satılık konutlar için sunulan kredi paketinde en büyük avantaj ise konut kredisi ekspertiz ücreti ve konut kredisi dosya masrafı gibi ücretlerin tahsil edilmemesi. Konutların satış fiyatlarını belirlemek için değerleme çalışması yapıldığı için ekspertiz raporu hazır oluyor ve bu nedenle vatandaş 2 bin 500 lira civarındaki ekspertiz ücretinden kurtuluyor. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI! 6 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA SATILIK KONUT İLANLARI İLE EV SAHİBİ OLMA FIRSATI

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası tam 403 adet müstakil ev, apartman dairesi ve tek katlı ev gibi gayrimenkulü satışa sundu. 

Verilen ilanlar kapsamında en düşüğü 6 bin 300 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan müstakil evler için başvurular başladı. 

En düşük apartman dairesi için belirlenen satış fiyatı ise 30 bin lira oldu. 

Ziraat Bankası Satılık Gayrimenkuller İlanlarına Ulaşmak İçin Tıklayınız... 

Yukarıda yer alan linki tıklayarak satışa sunulan ilanlara ulaşabilir, aradığınız kritere uygun olan ilanlar için teklif vererek satın alma başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu tip ilanlardan ve bankaların güncel kredi kampanyalarından haberdar olmak isterseniz;

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

BANKADAN NASIL EV ALINIR, ZİRAAT BANKASI SATILIK EVLER İÇİN BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Yukarıda yer alan linke tıklayarak satılık ilanların olduğu sayfaya ulaşabilirsiniz. Burada yer alan ilanlardan kendinize uygun olanı seçip e ihale sitesi üzerinden teklif vermeniz gerekmektedir. Bunun için Ziraat Bankası şubeleri üzerinden başvuru işlemi yaparak internet sitesine girişte kullanacağınız kullanıcı adı ve şifrenizi almanız yeterli olacaktır. 

Teminat tutarını yatırarak alacağınız bu şifrenin ardından sisteme girerek satın almak istediğniz konut için teklif vererek ev sahibi olabilirsiniz! 

Emlak365.com

Yorumlar (14)
Trol 3 ay önce
Gazanfer ne içtiysen aynısından istiyorum
Alparslan 4 ay önce
Satmaya alışığız elhamdülillah Yeni Türkiye
GAZANFER AYYILDIZ TEORİK-FİZİKÇİ BİLİM İNSANI.. 4 ay önce
BAYRAĞIMIZ AYYILDIZ SANCAĞIMIZ AKPARTİ TEŞKİLATIDIR SELAM OLSUN BEŞTEPE KÜLLİYESİNE SELAM OLSUN ULUBATLI KAHRAMANLARA YURDUMUN ÜSTÜNDE EZANLAR SELALAR DİNMEZ ŞANLI ALBAYRAĞIMIZ GÖKLERDEN İNMEZ BİZ ŞEHİT OĞLUYUZ FATİH SULTAN MEHMET HANLAR ÖLMEZ SAYIN KIYMETLİ ADALET BAKANIMIZ CEZAEVLERİNDE YATAN KADER MAHKUMLARI AİLELERİ OLARAK PİSKOLOJİK TEDAVİ GÖRMÜŞ OLUPDA CEZAEVİNDE ŞUANDA YATAN YÜZLERCE AKIL HASTASI MAHKUM VAR BUNLARIN DEVLET HASTANELERİNDEN ALMIŞ OLDUKLARI RAPOR LÜTFEN GEÇERLİ OLSUN İSTİYORURUZ BİRDE ADLİ,TIP ENGELİNE TAKILMASIN ADLİ TIP İHTİSAS KURULUNDA HASTA İNSANA BİLE SAĞLAM RAPORU VERİP GÖNDERİYOR BU ADİL DEĞİLDİR HAKKANİYET ARAYIŞIMIZ VAR BİZ KENDİMİZ BİZZAT ŞAHİT OLDUK BİR FORMÜL BİR ÇARE BEKLİYORUZ EFENDİM SAYIN SEVGİLİ ADALET BAKANIMIZ ABDÜLHAMİT GÜL BEY SİZLERE VE AKPARTİ HÜKÜMETİNE SONSUZ GÜVENİYORUZ ADALETİN TERAZİSİ EŞİT OLSUN İSTİYORURUZ ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR İLKESİNE SAHİP ÇIKIYORUZ ENGELLİ MAHKUMLAR İÇİN VE AKIL HASTASI MAHKUMLAR İÇİN CİNAYET SUÇLARI HARİÇ OLMAK ÜZERE İSTİSMAR SUÇLARI HARİÇ OLMAK ÜZERE SADECE KADER MAHKUMLARI İÇİN GEREĞİNİN YAPILMASINI TAHLİYE OLMALARINI MÜMKÜNSE EV HAPSİ VERİLMESİNİ MÜMKÜNSE ADLİ KONTROL ŞARTI İLE TAHLİYE OLMALARINI RİCA EDİYORUZ BAKANIM ENDERİN SAYGILARIMLA ŞÜKRANLARIMI ARZ EDERİM....
Özgür 3 ay önce
tefeci mantığı ile çalışan bankaların icraadan sattıkları evde oturmaya insansın gönlü el vermez
Ali 3 ay önce
doğru söylüyorsun vAllahi
Emel 4 ay önce
Tokiden nasıl Ev alabilirim
Hulya acar 3 ay önce
Bes tepe bir de ac kalan emeklileri görse ne iyi olurdu maaşlar asgari ücretin altında kim verecek ekmek selamını ac yatan yaslilara
Trol2 3 ay önce
Gazanferin yorumu yayalım yazık olacak, ABDÜLHAMİT GÜL Bey göremeyecek :D
Asuman 3 ay önce
Gazanfer ne içtiysen lütfen banada banada gazanfer sana nasıl güldüm nasıl güldüm .çok yaşa sen
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın