Ziraat Bankası Satılık Gayrimenkul İlanları: Konut, İşyeri, Tarla, Bahçe, Bağ, Depo! 6 Bin Liraya Müstakil Konut, 30 Bin Liraya Apartman Dairesi, 9 Bin Liraya Dükkan!

Kamu bankaları arasında yeralan Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanlarını güncelledi.

Ziraat Bankası Satılık Gayrimenkul İlanları: Konut, İşyeri, Tarla, Bahçe, Bağ, Depo! 6 Bin Liraya Müstakil Konut, 30 Bin Liraya Apartman Dairesi, 9 Bin Liraya Dükkan!

Kamu bankaları arasında yeralan Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanlarını güncelledi. Ziraat Bankası tarafından çok sayıda taşınmaz satışa sunulurken emsallerinden çok daha ucuz fiyatlarla satılan konut, işyeri, arsa, daire, bağ, bahçe ve depo gibi taşınmazlar büyük ilgi gördü. Ziraat Bankası satılık evler, daireler, gayrimenkuller, çiftlik, tarla ve dükkan gibi çok sayıda ilan piyasa fiyatının çok daha altına ucuz maliyetlerle satışa çıkarıldı.

Kamu bankası olan ve Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ilanları yenilendi. Çok sayıda taşınmazı satışa sunan banka birbirinden cazip fırsatlar sundu. BANKADAN EV ALMAK MANTIKLI MI, BANKALARDAN EV ALMANIN AVATAJLARI VE RİSKLERİ NELERDİR?Bankalar tarafından satışa sunulan konutlarda sunulan en büyük avantaj piyasa fiyatlarının çok daha altında fiyat etiketi ile satışa sunulması oluyor. Yine devlet bankaları bu stok yükünden kurtulmak ve atıl durumdaki stoklarını nakite çevirmek için müşterilerine düşük faiz oranları ile kredi kullanma imkanı sunuyor. Örneğin Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 0.94 olarak uygulanırken bu konutlara özel olarak yüzde 0.79 faiz oranı ile banka gayrimenkulu kredisi seçeneği sunuluyor. Bankalardan satılık konutlar için sunulan kredi paketinde en büyük avantaj ise konut kredisi ekspertiz ücreti ve konut kredisi dosya masrafı gibi ücretlerin tahsil edilmemesi. Konutların satış fiyatlarını belirlemek için değerleme çalışması yapıldığı için ekspertiz raporu hazır oluyor ve bu nedenle vatandaş 2 bin 500 lira civarındaki ekspertiz ücretinden kurtuluyor. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI! 6 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA SATILIK KONUT İLANLARI İLE EV SAHİBİ OLMA FIRSATIKamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası tam 403 adet müstakil ev, apartman dairesi ve tek katlı ev gibi gayrimenkulü satışa sundu. Verilen ilanlar kapsamında en düşüğü 6 bin 300 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan müstakil evler için başvurular başladı. 

En düşük apartman dairesi için belirlenen satış fiyatı ise 30 bin lira oldu. 

Ziraat Bankası Satılık Gayrimenkuller İlanlarına Ulaşmak İçin Tıklayınız... Yukarıda yer alan linki tıklayarak satışa sunulan ilanlara ulaşabilir, aradığınız kritere uygun olan ilanlar için teklif vererek satın alma başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu tip ilanlardan ve bankaların güncel kredi kampanyalarından haberdar olmak isterseniz;Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZBANKADAN NASIL EV ALINIR, ZİRAAT BANKASI SATILIK EVLER İÇİN BAŞVURU NASIL YAPILIR?Yukarıda yer alan linke tıklayarak satılık ilanların olduğu sayfaya ulaşabilirsiniz. Burada yer alan ilanlardan kendinize uygun olanı seçip e ihale sitesi üzerinden teklif vermeniz gerekmektedir. Bunun için Ziraat Bankası şubeleri üzerinden başvuru işlemi yaparak internet sitesine girişte kullanacağınız kullanıcı adı ve şifrenizi almanız yeterli olacaktır. Teminat tutarını yatırarak alacağınız bu şifrenin ardından sisteme girerek satın almak istediğniz konut için teklif vererek ev sahibi olabilirsiniz! Emlak365.com


Yorumlar (0)