Ziraat Bankası Ucuz 2. El Satış İlanları: 53 Bin Liraya İcradan Satılık Araba, 30 Bin Liraya Apartman Dairesi

Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller ve satılık araçlar, araba fiyatları, icradan satılık otomobil listesi son derece ucuz fiyat seçenekleri sunması nedeni ile yakından takip ediliyor. Nisan ayı ilanları ile sadece 30 bin liradan başlayan fiyatlarla satılık daire ilanları, 30 bin liradan başlayan fiyatlarla ise satılık icralık araba ilanları duyuruldu. İşte ev ve araba sahibi olmak isteyen kişiler için yayımlanan o ilanlar!

Ziraat Bankası Ucuz 2. El Satış İlanları: 53 Bin Liraya İcradan Satılık Araba, 30 Bin Liraya Apartman Dairesi
Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası Nisan ayına özel yeni ilanları yayımlarken hem ev sahibi olmak isteyenlere hem de yeni araba satın almak isteyen kişilere yönelik olarak ucuz ilanlar yayımlandı.

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER! 30 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA APARTMAN DAİRESİ SATIŞ İLANLARI

Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası satılık apartman dairesi ilanları için Nisan ayına özel beklenen güncellemesini yaptı. Yapılan güncelleme sonrasında 30 bin liradan başlayan fiyatlarla apartman dairesi satışı yapılacağı duyuruldu. Listede Türkiye'nin farklı illerinde yer alan çok sayıda konut satışa sunulurken Bitlis Merkez Gazibey sınırları içerisinde yer alan 77 metrekare büyüklüğe sahip olan apartman dairesi 30 bin lira başlangıç fiyatı ile satışa sunuldu.Ankara'da satılık apartman dairesi fiyatları için en düşük fiyat Sincan Tandoğan Mahallesi sınırları içerisinde yer alan apartman dairesi 70 bin liradan başlayan fiyat ile satışa sunulurken İstanbul'da ise Esenyurt ilçesinde yer alan 90 metrekare büyüklüğe sahip olan apartman dairesi 108 bin liralık başlangıç fiyatı ile satışa sunuldu.ZİRAAT BANKASI SATILIK 2. EL ARAÇ LİSTESİ! İCRADAN SATILIK ARABALAR 53 BİN LİRADAN BAŞLIYOR

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası satışa sunduğu araçları duyurdu. İkinci el araçlar için piyasanın çok daha altında ucuz fiyatlarla satılan araçlar dikkat çekerken en düşük araç fiyatı 2011 model Ford Transit Connect modeli için belirlenen 53 bin lira oldu. 2015 model Mercedes Benz Vito model araç için talep edilen satış fiyatı ise 180 bin lira olarak uygulanacak.

ZİRAAT BANKASI İHALESİ İLE İCRADAN SATILIK EV, KONUT, APARTMAN DAİRESİ NASIL ALINIR?

E ihale yöntemi ile internetten satış yapan Ziraat Bankası satışa sunulan tüm taşınmazlar için duyuruları resmi internet sitesi üzerinden duyurmaktadır. Bu ilanlar üzerinden yapılacak olan başvurularda muhammen bedelin yüzde 6'sı oranındaki tutar Ziraat Bankası şubelerine yatırılmakta olup yapılan ödemenin ardından cep telefonuna gönderilen şifre ile sisteme giriş yapılarak teklif verilmektedir.

Verilen teklifin ardından 30 dakikalık süreç başlamakta olup 30 dakika içerisinde yeni bir teklif verilmezse ilk teklifi veren kişi ihaleyi kazanmış kabul edilerek taşınmazı satın alma hakkı elde etmektedir.
Yorumlar (0)