Ziraat Bankasından Hepsi Satılık! 6 Bin Liraya Müstakil Ev, 26 Bin Liraya Apartman Dairesi, 9 Bin Liraya Dükkan, 900 Liraya Arsa, Tarla, Bahçe Alma Fırsatı!

Ziraat Bankası Kasım ayına özel olarak satılık gayrimenkul ilanlarını yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında yeni arsa, tarla, apartman dairesi, müstakil ev, dükkan ve depo gibi çok sayıda taşınmaz satışı ile büyük fırsat sunuldu. İşte Ziraat Bankasından satılık evler, Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller, Ziraat Bankası satılık tarla, satılık daire, Ziraat Bankasından satılık daireler, satılık gayrimenkuller...

Ziraat Bankasından Hepsi Satılık! 6 Bin Liraya Müstakil Ev, 26 Bin Liraya Apartman Dairesi, 9 Bin Liraya Dükkan, 900 Liraya Arsa, Tarla, Bahçe Alma Fırsatı!

Türkiye'nin en büyük bankası olarak dev kampnayalara imza atan Ziraat Bankası Kasım ayına özel olarak satılık gayrimenkuller ilanlarını duyurdu. Kasım ayına özel olarak satışa sunulan konut, arsa, müstakil ev, arsa, tarla, bağ evi gibi çok sayıda ilan yayımlandı. 

BANKADAN SATILIK EVLER, DAİRE ALMAK MANTIKLI MI, RİSKLERİ VAR MI, BANKALARDAN EV NASIL ALINIR?

Bankalar tarafından satışa sunulan konutlarda sunulan en büyük avantaj piyasa fiyatlarının çok daha altında fiyat etiketi ile satışa sunulması oluyor. 

Yine devlet bankaları bu stok yükünden kurtulmak ve atıl durumdaki stoklarını nakite çevirmek için müşterilerine düşük faiz oranları ile kredi kullanma imkanı sunuyor. Örneğin Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 0.94 olarak uygulanırken bu konutlara özel olarak yüzde 0.79 faiz oranı ile banka gayrimenkulu kredisi seçeneği sunuluyor. 

Bankalardan satılık konutlar için sunulan kredi paketinde en büyük avantaj ise konut kredisi ekspertiz ücreti ve konut kredisi dosya masrafı gibi ücretlerin tahsil edilmemesi. Konutların satış fiyatlarını belirlemek için değerleme çalışması yapıldığı için ekspertiz raporu hazır oluyor ve bu nedenle vatandaş 2 bin 500 lira civarındaki ekspertiz ücretinden kurtuluyor. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER! SATILIK DAİRE, MÜSTAKİL EV FIRSATI

Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası satılık konut ilanları ile büyük bir fırsat sunuyor. Şu anda bankadan satılık ev ilanları kapsamında Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden 436 adet gayrimenkul ilanı yayımlanırken en ucuz müstakil ev ilanı 6 bin 300 liradan başlayan fiyatla satışa sunuldu. 

Apartman dairesi kapsamında 306 adet satılık daire ilanı verilirken en düşük fiyat 26 bin lira olarak belirlendi. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK İŞYERİ, DÜKKAN VE DEPO İLANLARI 

Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamınad 423 adet gayrimenkul ilanı verilirken en düşük satış fiyatı ise 9 bin 300 lira olarak belirlendi. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK ARSA İLANLARI İLE 900 LİRAYA ARSA YATIRIMI YAPMA İMKANI! 

Arsa yatırımı yapmak isteyen kişiler için verilen ilanlar kapsamında 962 adet arsa vasfındaki taşınmazlar için 900 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. 

ZİRAAT BANKASINDAN SATILIK KONUT NASIL ALINIR?

Sizde bankalardan satılık gayrimenkul ilanları bilgilerini incelemek ve Ziraat Bankası Satılık Gayrimenkuller İlanlarına Ulaşmak isterseniz hemen burayı Tıklayınız... 

Verilen linki tıklayarak satışa sunulan ilanlara ulaşabilir, aradığınız kritere uygun olan ilanlar için teklif vererek satın alma başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu tip ilanlardan ve bankaların güncel kredi kampanyalarından haberdar olmak isterseniz;

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Emlak365.com

Yorumlar (52)
Hepsi yalan hepsi hikaye 3 ay önce
Normal bir acik arttirmada belirli bir sure olmasi gerekirken teklif bitis tarihi hic bir ilanda bulunmamaktadir aciklamalarda ise banka istedigi kisiye satabilir yorumu bulunmaktadir yani kendi tanidiklardan teklif alip kendilerine satis yapiyorlar bosuna zorlamayin amac aktif efektif para akisini canli tutabilmek gerisi hikaye
Aram 3 ay önce
Satıcı
Ercan Boy 3 ay önce
Bütçeme uygun olarak dükkan almak istiyorum
Melek Yılmaz 3 ay önce
Dire nerede hangi muhitte hangi ilde
Muhammet KUZUCU 3 ay önce
Bütçeme uygun arsa almak istiyorum İstanbul'da yaşıyorum İstanbul'da var mı elinizde olan arsa dükkan
Muhammet KUZUCU 3 ay önce
Bütçeme uygun arsa almak istiyorum İstanbul'da yaşıyorum İstanbul'da var mı elinizde olan arsa dükkan
Ercan hepşen 3 ay önce
Arsanın metre karesimi 935 lira yoksa arsa basına mı bu fiyat öyle bisey se rizeden 2 adet alabilirim lütfen dönüs yapın
Hanife 3 ay önce
Bütceme uygun arsa almak istiyorum kayseri de varmı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın