Ziraat Bankasından Hepsi Satılık! 6 Bin Liraya Müstakil Ev, 26 Bin Liraya Apartman Dairesi, 9 Bin Liraya Dükkan, 900 Liraya Arsa, Tarla, Bahçe Alma Fırsatı!

Ziraat Bankası Kasım ayına özel olarak satılık gayrimenkul ilanlarını yayımlandı.

Ziraat Bankasından Hepsi Satılık! 6 Bin Liraya Müstakil Ev, 26 Bin Liraya Apartman Dairesi, 9 Bin Liraya Dükkan, 900 Liraya Arsa, Tarla, Bahçe Alma Fırsatı!

Ziraat Bankası Kasım ayına özel olarak satılık gayrimenkul ilanlarını yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında yeni arsa, tarla, apartman dairesi, müstakil ev, dükkan ve depo gibi çok sayıda taşınmaz satışı ile büyük fırsat sunuldu. İşte Ziraat Bankasından satılık evler, Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller, Ziraat Bankası satılık tarla, satılık daire, Ziraat Bankasından satılık daireler, satılık gayrimenkuller...

Türkiye'nin en büyük bankası olarak dev kampnayalara imza atan Ziraat Bankası Kasım ayına özel olarak satılık gayrimenkuller ilanlarını duyurdu. Kasım ayına özel olarak satışa sunulan konut, arsa, müstakil ev, arsa, tarla, bağ evi gibi çok sayıda ilan yayımlandı. BANKADAN SATILIK EVLER, DAİRE ALMAK MANTIKLI MI, RİSKLERİ VAR MI, BANKALARDAN EV NASIL ALINIR?Bankalar tarafından satışa sunulan konutlarda sunulan en büyük avantaj piyasa fiyatlarının çok daha altında fiyat etiketi ile satışa sunulması oluyor. Yine devlet bankaları bu stok yükünden kurtulmak ve atıl durumdaki stoklarını nakite çevirmek için müşterilerine düşük faiz oranları ile kredi kullanma imkanı sunuyor. Örneğin Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı yüzde 0.94 olarak uygulanırken bu konutlara özel olarak yüzde 0.79 faiz oranı ile banka gayrimenkulu kredisi seçeneği sunuluyor. Bankalardan satılık konutlar için sunulan kredi paketinde en büyük avantaj ise konut kredisi ekspertiz ücreti ve konut kredisi dosya masrafı gibi ücretlerin tahsil edilmemesi. Konutların satış fiyatlarını belirlemek için değerleme çalışması yapıldığı için ekspertiz raporu hazır oluyor ve bu nedenle vatandaş 2 bin 500 lira civarındaki ekspertiz ücretinden kurtuluyor. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER! SATILIK DAİRE, MÜSTAKİL EV FIRSATIDevlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası satılık konut ilanları ile büyük bir fırsat sunuyor. Şu anda bankadan satılık ev ilanları kapsamında Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden 436 adet gayrimenkul ilanı yayımlanırken en ucuz müstakil ev ilanı 6 bin 300 liradan başlayan fiyatla satışa sunuldu. 

Apartman dairesi kapsamında 306 adet satılık daire ilanı verilirken en düşük fiyat 26 bin lira olarak belirlendi. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK İŞYERİ, DÜKKAN VE DEPO İLANLARI Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamınad 423 adet gayrimenkul ilanı verilirken en düşük satış fiyatı ise 9 bin 300 lira olarak belirlendi. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK ARSA İLANLARI İLE 900 LİRAYA ARSA YATIRIMI YAPMA İMKANI! 

Arsa yatırımı yapmak isteyen kişiler için verilen ilanlar kapsamında 962 adet arsa vasfındaki taşınmazlar için 900 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. ZİRAAT BANKASINDAN SATILIK KONUT NASIL ALINIR?Sizde bankalardan satılık gayrimenkul ilanları bilgilerini incelemek ve Ziraat Bankası Satılık Gayrimenkuller İlanlarına Ulaşmak isterseniz hemen burayı Tıklayınız... Verilen linki tıklayarak satışa sunulan ilanlara ulaşabilir, aradığınız kritere uygun olan ilanlar için teklif vererek satın alma başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu tip ilanlardan ve bankaların güncel kredi kampanyalarından haberdar olmak isterseniz;Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEmlak365.com


Yorumlar (0)