Ziraat Bankası'nın son fırsat konutları! 119 Bin TL'ye, 160 Bin TL'ye ev satılıyor!

Ziraat Bankası konut satışlarına hız kesmeden devam ediyor. Ucuz konut arayanlara önemli fırsatlar sunan Ziraat Bankası bazı şehirlerde konut fiyatlarını düşürdü. İşte Ziraat Bankası'ndan satılık indirimli konutlar...

Ziraat Bankası'nın son fırsat konutları! 119 Bin TL'ye, 160 Bin TL'ye ev satılıyor!

Konut satın almak isteyenlerin yüksek maliyetlerden şikayet ettiği bugünlerde Ziraat Bankası'ndan gelen indirimli konut satışı duyuruları adeta ilaç oldu. Ziraat Bankası yayınladığı konut satış ilanları ile farklı illerdeki bazı konutları indirimli fiyatlarla satışa çıkardığını duyurdu. Konut yatırımı yapmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat olan bu konutlara dair çok yoğun bir talep olması bekleniliyor. 

ZİRAAT BANKASI FİYATLARI DÜŞÜRDÜ!

Ziraat Bankası tarafından uzun bir süredir ikinci el konut satışları yapılıyor. Banka bu konutları uygun fiyata satarak ev sahibi olmak isteyenlere önemli bir fırsat sunuyor. Sorunlu krediler karşılığında müşterilerden devralınan bu konutların idaresi Ziraat Bankası için ekstra bir yük oluyor. Konutlardan kira geliri elde etmek için işletilecek süreç bankaya hem maliyet hem de para kaybettireceği için bu yol tercih edilmiyor. Onun yerine piyasanın altında fiyatlarla satışa çıkarılan konutlar acele bir şekilde satılarak kredi zararları vakit kaybedilmeden kapatılmak isteniyor. Bundan dolayı da fiyatlarda çok sürpriz indirimler yapılabiliyor. 

Ziraat Bankası'ndan konut satın almak şu anda emlak piyasasından konut satın almaktan çok cazip bir hale geldi. Hatta sadece bankadan konut alıp sonradan üzerine kar ekleyerek satışını yapmak şeklinde alternatif bir sektör dahi oluştu. 

ZİRAAT BANKASI'NDAN SON FIRSAT KONUTLARI!

Ziraat Bankası'nın son fırsat konutları! 119 Bin TL'ye, 160 Bin TL'ye ev satılıyor!

Ziraat Bankası'nın yaptığı duyuruya göre Giresun'un Bulancak ilçesinde bulunan 75 metrekare büyüklüğündeki konut satışa çıkarıldı. Bu konut için Ziraat Bankası 250 Bin TL fiyat belirledi. 

Ziraat Bankası'nın son fırsat konutları! 119 Bin TL'ye, 160 Bin TL'ye ev satılıyor! - Resim : 2

Güresun'un Bulancak ilçesinde bulunan 80 metrekarelik konut için Ziraat Bankası konut satış ilanı yayınladı. Banka bu konuta 288 Bin TL değer biçti.

Ziraat Bankası'nın son fırsat konutları! 119 Bin TL'ye, 160 Bin TL'ye ev satılıyor! - Resim : 3

Ziraat Bankası Erzurum'un Horasan ilçesinde bulunan 140 metrekarelik konutu 157.500 TL'lik satış bedeli ile satışa çıkardığını açıkladı.

Ziraat Bankası'nın son fırsat konutları! 119 Bin TL'ye, 160 Bin TL'ye ev satılıyor! - Resim : 4

Bitlis Merkez de Ziraat Bankası'nın konut satışı yaptığı yerlerden birisi olarak ilan edildi. Ziraat Bankası 2+1 145 metrekarelik konut için 119 Bin TL fiyat belirledi.

Ziraat Bankası'nın son fırsat konutları! 119 Bin TL'ye, 160 Bin TL'ye ev satılıyor! - Resim : 5

Ziraat Bankası Ağrı Doğubayazıt'ta 111 metrekarelik konutu satışa çıkardı. Satışa sunulan bu ev için banka 160 Bin TL fiyat istiyor.

Ziraat Bankası'nın son fırsat konutları! 119 Bin TL'ye, 160 Bin TL'ye ev satılıyor! - Resim : 6

Ziraat Bankası ucuz fiyatlı konut satışlarına iki ayrı ille devam ediyor. Şanlıurfa Akçakale'de 110 metrekarelik daire 260 Bin TL'ye, Elazığ Kovancılar'da 115 metrekarelik apartman dairesi 190 Bin TL'ye satılıyor.