Ziraat Gayrimenkul Satış: Satılık Müstakil Ev, Apartman Dairesi, Tarla, Bağ, Bahçe, Arsa

Türkiye'nin en büyük bankası olan ve kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller için vermiş olduğu ilanları güncelledi.

Ziraat Gayrimenkul Satış: Satılık Müstakil Ev, Apartman Dairesi, Tarla, Bağ, Bahçe, Arsa
Türkiye'nin en büyük bankası olan ve kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası satılık gayrimenkuller için vermiş olduğu ilanları güncelledi. Bankanın satılık gayrimenkul ilan sayısı rekor oranda artış gösterirken fiyatlarda da büyük indirimler yapıldı.

Yayımlanan çok sayıda ilanda yer alan fiyatlar okuyanları şaşkına çevirirken özellikle de satılık müstakil ev fiyatları üzerinde büyük indirim yapılması dikkat çekti. Yine son dönemin gözde yatırım araçları arasında öne çıkan arsa fiyatları ve tarla fiyatları da büyük düşüş gösteren gayrimenkuller arasında yer aldı. Bazı ilanlarda piyasa fiyatının üçte biri fiyatına düşen ilanlar ülke çapında ilgi gördü.

BANKALARDAN SATILIK GAYRİMENKULLER, İCRADAN SATILIK ARSA, EV VE DÜKKAN İLANLARI DÜŞÜK FİYATLARI İLE DİKKAT ÇEKİYOR! 

Yayımlanan ilanlar büyük ilgi görürken icradan satılık evler, işyeri, dükkan ve arsalar düşük fiyatları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Bazı kişilerin icralık olması nedeni ile bu satış ilanlarına olan mesafeli duruşu devam ederken fiyatların oldukça düşmesi ile beraber satış rakamlarında da yükselişler yaşanmaya başladı.

İcradan satılık konutlar düşük fiyatları ile dikkat çekerken bankadan satılan konut, arsa, işyeri, dükkan ve depo gibi ilanlar için bankaların düşük faizli kredi desteği ile taksitli alım fırsatı sunulması da talebi arttırıyor. İcradan satılık ev almanın riskleri bulunduğu için alımdan önce mutlaka taşınmazın incelenmesi öneriliyor.ZİRAAT BANKASI SATILIK MÜSTAKİL EV İLANLARI: EN DÜŞÜK FİYAT 5 BİN 950 LİRADAN BAŞLIYOR! 

Yayımlanan ilanlarda düşük fiyatlar dikkat çekerken Karaman'ın Ermenek ilçesinde yer alan konut için belirlenen en düşük satış fiyatı 5 bin 950 liradan başlıyor. Muş'un Malazgirt ilçesinde yer alan müstakil ev için belirlenen satış fiyatı ise 11 bin 532 TL olarak belirlenmiş durumda.ZİRAAT BANKASI SATILIK DAİRE İLANLARI: EN DÜŞÜK FİYAT 30 BİN LİRADAN BAŞLIYOR! 

Satılık apartman dairesi ilanları kategorisinde en düşük satış fiyatı Bitlis'in merkez ilçesinde yer alan Gazi Bey Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 77 m2 büyüklüğe sahip olan taşınmaz için belirlenen 30 bin liralık fiyat oldu. Kırıkkale'de satılık daire ilanları arayanlar için en düşük fiyat 35 bin lira olurken Hatay Samandağı ilçesinde yer alan taşınmaz için belirlenen fiyat ise 40 bin lira oldu.ZİRAAT BANKASI SATILIK ARSA İLANLARI: EN DÜŞÜK FİYAT 3 BİN TL OLDU

Ziraat Bankası satılık arsa ilanları kapsamında belirlenen en düşük fiyat 3 bin lira oldu. Konya satılık arsa ilanı için belirlenen fiyat 5 bin TL olurken, Bursa satılık arsa ilanları için belirlenen fiyat ise 6 bin TL oldu.ZİRAAT BANKASI SATILIK TARLA İLANLARI İLE EN DÜŞÜK FİYAT 900 TL! 

Tarla yatırımı yapmak isteyen kişiler için en düşük satış fiyatı 900 TL olarak yer aldı. Bitlis Tatvan ilçesinde yer alan taşınmaz için satış fiyatı 1.764 lira olarak belirlenirken Konya'da yer alan tarlanın satış fiyatı ise 3 bin TL olarak belirlendi.ZİRAAT BANKASI SATILIK DÜKKAN VE İŞYERİ İLANLARI İLE EN DÜŞÜK FİYAT 9 BİN 400 TL OLARAK AÇIKLANDI! 

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası satılık işyeri ilanları için en düşük fiyat 9 bin 400 TL olarak belirlenirken en düşük satılık dükkan fiyatı ise yine 9 bin 400 TL olarak açıklandı.

ZİRAAT BANKASINDAN SATILIK DAİRELER, TARLALAR, DÜKKANLAR VE ARSALAR İÇİN BAŞVURU NEREDEN, NASIL YAPILIR, BANKADAN GAYRİMENKULLER NASIL ALINIR?

Ziraat Bankası üzerinden ev almak isteyen kişiler için başvurular e Satış Ziraatbank Com TR internet sitesi üzerinden yapılıyor. Burada yayımlanan ilanların yanında yer alan kırmızı butonda bulunan teklif ver butonuna basarak satışa çıkarılan taşınmaz için başvuru yapabiliyor. İnternet üzerinden yapılan başvurular öncesinde en yakın Ziraat Bankası Şubesi’ne başvurularak, taşınmazın muhammen bedelinin yüzde 6’sı tutarındaki teminatın yatırılması gerekiyor.

Bu tutarı yatıran kişi yine şubede Gayrimenkul Satış Şartnamesi'nin her sayfasını imzalarken ardından cep telefonuna gönderilen şifre ile sisteme giriş yapıyor. Sisteme giriş yapan kişiler teklif ver butonuna basarak satın almak istediği taşınmaz için fiyat teklifi verirken ihale bitiş süresine kadar verilen teklifler ile bitiş saatine az bir süre kalan tekliflerde son 30 dakika içerisinde verilen son teklif kabul edilecek. En yüksek teklif veren kişi taşınmazı satın almaya hak kazanıyor.

İsteyen kişiler ödemeyi peşin yaparken isteyen kişiler ise yüzde 25 tutarında rakamı peşin ödedikten sonra kalan miktar için ise Ziraat Bankası konut kredisi paketinden yararlanabiliyor.
Yorumlar (0)