Emlak İmparatoru İbrahim Tatlıses Serveti ve Mirasını Kime Bırakacağını Canlı Yayında Açıkladı!

Sahip olduğu serveti ile dudak uçuklatan ve emlak milyarderi olarak anılan İbrahim Tatlıses canlı yayında mirasını kime bırakacağını açıkladı.

Emlak Magazin 23.06.2022 - 11:28 23.06.2022 - 11:28 Gülcan Özer

Oğlu Ahmet Tatlıses ile yaşadığı polemik ile gündemden düşmeyen İbrahim Tatlıses sahip olduğu serveti ve malvarlığı ile adından söz ettirmeye devam ediyor. İnşaat işçisi olarak çalışırken bir anda şöhrete kavuşan, şarkıcılıktan sinema filmlerine, sahne çalışmalarından konserlere ve reklam anlaşmalarına çok sayıda anlaşma ile hatırı sayılır bir servet edinen İbrahim Tatlıses'in serveti de merak konusu olmuştu. 

İlk eşi olan Adalet Sara ve bu evliliğinden olan büyük oğlu Ahmet Tatlıses ile sosyal medya hesapları üzerinden babalar günü kutlamaları çerçevesinde yapılan paylaşımlar ile üçlü arasında yeni bir gerilim perdesi aralandı. Özel bir televizyon kanalının canlı yayınına katılan İbrahim Tatlıses oğlu ile ilgili sert açıklamalarda bulunurken mirasını kime bırakacağını duyurdu. 

İBRAHİM TATLISES'İN SERVETİ: MALVARLIĞI KİME MİRAS KALACAK?

Oğlu ile arasında yaşanan anlaşmazlık hakkında açıklama yapan İbrahim Tatlıses oğluna bugüne kadar sürekli olarak maddi yardımda bulunduğunu, oğluna en çok iş yapan 7 dükkanı bıraktığını ancak oğlunun bu dükkanları da batırdığını belirterek kendisine büyü yapıldığını iddi a etti.

Canlı yanında Bodrum'da ki evlerine domuz yağı sürüldüğünü iddia eden Tatlıses "Yoksa ben burada çekirdek ailemi kurmuştum evleniyordum. Şu an o kişi ile ayrıyım. Dünya bir tarafa o bir tarafa… Şu an aramız açık ama ben evleneceğim bütün mallarımı da o kişinin üzerine yapacağım. Büyülerden sonra benimle görüşmek istemiyor. Ben ona ev de aldım araba da. Ona her şey feda olsun, o benim sol yanım. Kimse yanımda yokken o benim yanımdaydı. Bu kişi Gülçin Karakaya'dır" diyerek tüm mirasını Gülçin Karakaya'ya bırakacağını söyledi. 

gülçin karakaya açıkalması

MİRASINI MEHMETÇİK VAKFI'NA MI BAĞIŞLAYACAK?

İbrahim Tatlıses canlı yayında Gülçin Karakaya ile kendisine yapılan büyü nedeni ile ayrıldıklarını, ancak kendisinin arasındaki yaş farkına rağmen mutlaka onunla evlenmek istediğini söyledi. Çocuklarının para nedeni ile kendisinin evlenmesine karşı çıktığını belirten Tatlıses evlenmediği takdirde tüm mirasını zamanı gelince Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağını söyledi. İbrahim Tatlıses'in çok sayıda restoranı, oteli, arsası, lüks konut projesi daireleri, yazlığı, aracı ve sürat teknesi gibi pek çok mal varlığı bulunuyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@