Ehliyeti Olup Aktif Araç Kullanabilen Sosyal Yardım Memuru Alınacak

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına memur alımları devam ediyor. Kilis Musabeyli SYDV'de yayımladığı bir duyuru ile memur alımı yapacağını duyurdu. Kurum ehliyeti olan adaylar arasından sosyal yardım memuru istihdam edecek.

Ehliyeti Olup Aktif Araç Kullanabilen Sosyal Yardım Memuru Alınacak
Kilis Musabeyli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayımladığı bir duyuru ile memur alımı yapacağını duyurdu. Aile Bakanlığı'na bağlı kurum personel alımı tek bir pozisyondan yapacak ve tek bir memur istihdam edecek. İlana dair detaylar şu şekilde;

SYDV MEMUR ALIM İLANI

Yayımlanan ve başvuru süreci devam eden memur alım ilanında Kilis Musabeyli SYDV alımların 'Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru' kadrosuna olacağını duyurdu. Özel başvuru şartları ile yapılacak memur alımlarında adaylardan öğrenim, KPSS şartlarının dışında mesleki koşullar da talep ediliyor.

Öğrenim Şartı 

Sosyal Yardım Memuru kadrosu için başvuru yapacak adayların 4 yıllık lisans eğitimi veren Yüksek Öğretim Kurumlarının İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Eğitim Fakültesi veya Fen-Edebiyat Fakültelerinden birinden mezun olmaları isteniyor.

Bilgisayar Kullanım Şartı

İlana başvuruların kabul edilmesi için ayrıca adayların ö zellikle Word, Excel, Powerpoint ve benzeri ofis programları ile bilgisayar programlarını biliyor ve kullanabiliyor olmaları gerekiyor.

Aktif Araç Kullanmak Bir Diğer Koşul

Kilis Musabeyli SYDV memur alımları için adayların en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmaları isteniyor.

DİĞER BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda yer alan koşulların dışında ayrıca Kilis Musabeyli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı adayların sağlamaları gereken diğer koşulları da aktardı. İşte başvuru kılavuzunda yer alan o koşullar.

"Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı 2019 veya 2020 yılı Kamu Personeli Seçme sınavlarında KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak. Seyahat engeli bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel bir sağlık sorunu bulunmamak Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da tecilli olmak."

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvuru şartlarını sağlayan adaylar başvurularını kuruma şahsen yada Aile Bakanlığı'nın online portalı üzerinden elektronik olarak yapacaklar. Ön başvurularını yapan adaylar daha sonra mülakata çağrılacaklar. Mülakat sırasında ise adaylardan evrak teslimi talep edilecek.
Yorumlar (0)