Ekim Sonu İŞKUR Emlak İnşaat Sektörü İş İlanları İşçi Alım Duyuruları

Ekim ayının son döneminde inşaat alanında yayımlanan iş ilanları sayısı arttı. Emlak yetki belgesi düzenlemesi sonrasında ise firmalar halen yeni kadrolara ilişkin ilanları duyurmadılar. Tüm bu gelişmelerin yanında halen yayımda olan tüm duyuruları, kontenjan detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Ekim Sonu İŞKUR Emlak İnşaat Sektörü İş İlanları İşçi Alım Duyuruları

Resmi Gazete'de yayımlanan son düzenlemelerin ardından emlak sektörü adına yayımlanan iş ilanları sayısında düşmeler yaşandı. 

Emlak alanında yayımlanan ilanlarda yayımlanan düşmelerin aksine inşaat alanında ise her geçen gün yeni ilanlar geliyor. Yaz ayı fırsatlarından sonra yeni projelere başlayan firmalar çok sayıda kadroda işçi alımı yapacaklarını ilan ettiler. 

AY SONU EMLAK SEKTÖRÜ İNŞAAT ALANI İŞÇİ ALIMLARI

Emlak alanında yayımlanan iş ilanları Emlak Danışmanı ve Emlakçı Komisyoncusu kadrolarına olurken bu kadrolar için adayların en az lise mezunu olmaları isteniyor. Bunun yanında firmalar önlisans ve lisans düzeyinden de personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. 

İnşaat sektöründe şartlar daha geniş kapsamlı. İnşaat firmaları en az okur yazar düzeyinden işçi alımı yaparken lisans düzeyinden başta mühendis ve yetkili personel alımları yapıyorlar. Ayrıca inşaat alanı işçi alımlarında mesleki kadrolarda çok fazla. 

KADROLAR VE KONTENJANLAR

Emlak sektörü iş ilanlarında yer alan kadrolar ve açık iş ilanı sayılar: 

Emlak Ve Emlak Yönetimi Meslek Elemanı/Emlak Danışmanı: 45 iş ilanı bulunuyor.

Emlakçı/Emlak Komisyoncusu: 3 ilanı bulunuyor.

İnşaat sektörü iş ilanlarında yer alan kadrolar ve açık iş ilanı sayılar: 

İnşaat Ustası: 4 İnşaat Boyacısı/Boyacı: 22 İnşaat Demiri Bağlama Ustası: 2 İnşaat İşçisi: 34 İnşaat Kalfası (Genel): 5 İnşaat Mühendisi: 48 İnşaat Teknolojisi Teknikeri: 37 İnşaat Teknolojisi Teknisyeni: 5 Şantiye Şefi-İnşaat: 2.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

İŞKUR üzerinden ilan edilen personel alımları için başvurularınızı İŞKUR İl Müdürlüklerine şahsen yapabilirsiniz. Bunun yanında ayrıca İŞKUR'un web sitesi üzerinden online üyelik oluşturup başvurularınızı internet üzerinden firmalara iletebilirsiniz.

Emlak365.com

Yorumlar (0)