İŞKUR Ağustos Ayı Emlak Sektörü İnşaat İş İlanları

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlar Ağustos ayının girmesiyle güncellendi. Çok sayıda firma bayramdan sonraki dönem için yeni personel alım ilanı yayımlarken emlak sektörü için de çok sayıda açık pozisyon yer aldı. Emlak sektörü iş ilanları başvuru işlemleri.

İŞKUR Ağustos Ayı Emlak Sektörü İnşaat İş İlanları

İŞKUR üzerinden duyurulan emlak sektörü personel işçi alım ilanlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 

Kurban bayramı sonrası çalışma hayatının yeniden açılması ile birlikte bu alanda yeni ilanlar duyuruldu. Bizlerde Emlak635 olarak söz konusu bu personel alım ilanlarını kadro kontenjan detayları ile birlikte inceledik. 

İŞKUR EMLAK SEKTÖRÜ İŞ İLANLARI

İŞKUR üzerinden duyurulan personel alım ilanlarında en fazla açık kadro işçi alım ilanlarında bulunuyor. Bunun dışında ilanlarda en az lise mezunu adaylar için teknisyen kadroları, en önlisans mezunu adaylar için tekniker kadroları ve en az lisans mezunu adaylar için mühendis kadroları bulunuyor. 

Bu personel alım ilanlarında yer alan işçi kadroları ise çok sayıda meslek grubundan olup alımlar en az okur yazar seviyesinden yapılıyor. İşçi alımlarında adaylarda aranan en önemli özellik ise ilan edilen açık pozisyonun mesleki yeterliliklerini sağlamak. 

Kadro ve Kontenjan Detayları

Ağustos ayının ilk günleri itibariyle yayımlanan ve başvuru süreci devam eden emlak sektörü iş ilanları. 

Emlak Ve Emlak Yönetimi Meslek Elemanı/Emlak Danışmanı açık kadro sayısı: 9

Emlakçı/Emlak Komisyoncusu açık kadro sayısı: 2

İnşaat Alanı İşçi Kadroları

Şantiye Şefi-İnşaat 4, İskele Kurucusu-İnşaat (Metal Veya Ahşap) 2, Beden İşçisi (İnşaat) 51, Diğer Boyacılar (İnşaat Ve Bakım Hariç) 1, İnşaat Ustası 9, İnşaat Boyacısı/Boyacı 20, İnşaat Elemanları Kalıpçısı (Elle) 1, İnşaat İşçisi 12, İnşaat Mühendisi 32, İnşaat Sürveyanı 1, İnşaat Teknolojisi Teknikeri 48, İnşaat Teknolojisi Teknisyeni 12.

Emlak365.com

Yorumlar (0)