İŞKUR İş İlanları! 555 Büro Memuru ve Büro İşçisi Alımı için İlan Yayımlandı

İŞKUR üzerinden 65 binden fazla iş ilanı yayımlandı. Bu ilanların önemli bir bölümü ise Büro Memuru ve Büro İşçisi kadrolarına yapılacak. Bu pozisyonlarda iş arayanlar için tüm ayrıntıları haberimizde derledik. İşte Mart 2021 sonu İŞKUR büro memuru ve büro işçisi alım ilanları. 

İŞKUR İş İlanları! 555 Büro Memuru ve Büro İşçisi Alımı için İlan Yayımlandı
Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden mart ayı son on gününde çok sayıda özel sektör firması personel alımı için ilan yayımladı. İlan edilen bu duyurularda hem işçi kadroları için hemde farklı pozisyonlarda görevlendirmek üzere alımlar yapılacağı bildirildi.

Emlak365.com olarak bizlerde yeni hafta başında yayımlanan iş ilanlarına dair bazı kadroları sizler için derledik.

65 BİNDEN FAZLA İŞ İLANI YAYIMLANDI

Normalleşme sürecinin başlamasının ardından birden artan iş ilanları sayısı 65 bin duyuruyu aştı. Bu dönemde firmaların yayımladığı ilanların büyük bir bölümü işçi kadrolarına olsa da firmalar, kuruluşlar memur personel pozisyonlarına da alımlar yapıyorlar.

Bu pozisyonlarda yapılan personel alımlarının bir bölümü ise ofis ve büro personeli pozisyonlarında. Büro Memuru (Genel), Büro Memuru (İdari İşler), Büro Memuru (Dış Ticaret) memur personel pozisyonları için yayımlanırken işçi kadrolarına ise Büro İşçisi alımları yapılacak.

İŞKUR üzerinden ilan bu 4 kadro için toplam yayımlanan iş ilanı sayısı güncel olarak 555 adet.

KADRO VE KONTENJAN DETAYLARI

İŞKUR üzerinden ilan edilen Büro Memuru ve Büro İşçisi kadroları için halen başvuru süreci devam eden 555 ilan bulunuyor. Bu ilanların kontenjan dağılımları şu şekilde;

Büro İşçisi pozisyonu için İŞKUR'da yayımlanan iş ilanı sayısı: 87

Büro Memuru (Dış Ticaret) pozisyonu için İŞKUR'da yayımlanan iş ilanı sayısı: 5

Büro Memuru (Genel) pozisyonu için İŞKUR'da yayımlanan iş ilanı sayısı: 453

Büro Memuru (İdari İşler) pozisyonu için İŞKUR'da yayımlanan iş ilanı sayısı: 10

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Yukarıda yer alan kadrolar için başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken genel koşullar var. Her aday için ortak olan bu koşullar adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmamaları, görevlerine engel sağlık sorunları olmamaları, erkek adaylar için askerlik ile ilişiğinin olmamasıdır.

Bu Şartların Dışında;

Genel başvuru koşullarının dışında adayların sağlamaları gereken esas koşullar ise firmaların yada kuruluşların bildirdiği özel şartlardır. Alımlarda belirleyici olan bu şartlar alım yapacak firmanın taleplerine göre belirlenir ve her firma için değişir. Özel koşullar ana hatlarıyla öğrenim şartı, mesleki deneyim, mesleki yeterlilik, firmaların özel taleplerinin karşılanması şartlarından oluşur.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İŞKUR üzerinden yayımlanan iş ilanlarına başvuru yapacak olan adaylar online başvuruda bulunabilirler. Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşacak adaylar İŞKUR üzerinden kendi şehirlerinde yer alan duyurular için elektronik başvuru yapabilirler.

Büro Memuru İlanları için TIKLAYINIZ

Emlak365.com
Yorumlar (0)