Kasım Ayı Emlak Sektörü İş İlanları! İnşaat İşçisi, Beden İşçisi, Danışman, Ustabaşı, Şantiye Şefi

Kasım ayının girmesinin ardından çok sayıda firma İŞKUR'da yayımladığı iş ilanlarını güncelledi. Emlak sektöründe ve inşaat alanında yayımlanan bu ilanlara başvurular internet üzerinden elektronik olarak yapılacak. Çok sayıda şehirde ve ilçede yapılacak personel alımlarına başvurular ise okur yazar seviyesinden lisans düzeyine kadar olacak.

Kasım Ayı Emlak Sektörü İş İlanları! İnşaat İşçisi, Beden İşçisi, Danışman, Ustabaşı, Şantiye Şefi

Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan edilen personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar için Kasım ayı listeleri yayımlandı. 

Onlarca iş kolundan binlerce personel alımı yapacak olan firmalar en fazla alımı işçi pozisyonlarına yapacaklar. Emlak365.com olarak bizlerde emlak sektörü ve inşaat sektörü için ilan edilen tüm personel alım ilanlarını inceledik. 

İŞKUR EMLAK İNŞAAT SEKTÖRÜ İŞ İLANLARI

Emlak sektöründe yaşanan hareketelilik sonrası çok sayıda iş kolunda iş ilanı sayısı artmıştı. Ancak kış ayları öncesinde yükselen maliyet oranları nedeniyle yeni ilanların sayıları azalmaya başladı. Tüm bu gelişmeler sonrasında iş ilanları sayısında oluşan son tablo şöyle;

Emlak Sektörü İş İlanları Kadro ve Kontenjanlar

* Emlak Ve Emlak Yönetimi Meslek Elemanı/Emlak Danışmanı kadrosu için 30 iş ilanı yayımlandı.

* Emlakçı/Emlak Komisyoncusu kadrosu için 2 iş ilanı yayımlandı.

İnşaat Alanı İş İlanları Kadro ve Kontenjanlar

* Beden İşçisi (İnşaat) 99

* İnşaat Bekçisi 3

* İnşaat Boyacısı/Boyacı 20

* İnşaat Demiri Bağlama Ustası 1

* İnşaat İşçisi 23

* İnşaat Kalfası (Genel) 4

* İnşaat Mühendisi 44

* İnşaat Teknolojisi Teknikeri 35

* İnşaat Teknolojisi Teknisyeni 4

* Şantiye Şefi-İnşaat 1

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yukarıda yer alan ilanların tamamı İŞKUR üzerinden yayımlandı. Adaylar öncelikle İŞKUR üzerinden üyelik oluşturacaklar daha sonra bu üyelikleri ile sisteme giriş yapacaklar. Daha sonra kendilerine uygun kadroya veya sadece şehre göre iş ilanlarını arayacaklar. Kendilerine uygun ilan bulmaları durumunda başvurularını online yapabilecekler.

Emlak365.com

Yorumlar (0)