TOGG Gemlik Tesisleri İnşaatı İçin İstihdam Duyurusu Yapıldı!

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından yapılan Bursa'nın Gemlik ilçesindeki üstyapı inşaatında bu ay 220 kişinin, toplam olarak ise 1.500 kişinin istihdam edileceği bildirildi.

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından yapılan Bursa'nın Gemlik ilçesindeki üstyapı inşaatında bu ay 220 kişinin, toplam olarak ise 1.500 kişinin istihdam edileceği bildirildi.

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) tarafından Bursa’nın Gemlik ilçesinde yapılan fabrika inşaatında bu ay 220 kişinin, toplamda ise 1.500 kişinin istihdam edileceği açıklandı.

TOGG GEMLİK TESİLERİ İNŞAATINDA 1500 KİŞİ İSTİHDAM EDİLECEK

TOGG’un sosyal medya hesaplarından bugün bir video paylaşıldı. Gemlik Tesisleri’nin inşaatındaki son durum hakkında kamuoyunu bilgilendiren TOGG detaylı bir açıklama da yaptı. Yapılan açıklamada, “2020 yılında başladığımız çalışmalara herhangi bir aksamaya mahal vermeden 2021 yılında da devam ediyoruz. Üst yapı çalışmalarına başlamış durumdayız. Bu ay içerisinde bu çalışmalara ilişkin 2020 kişi istihdam edilecektir. Toplamda istihdam sayısı ise 1.500 olacaktır.” ifadelerine yer verildi.

BU AY 220 KİŞİ ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAK!

Detaylı bilgilendirme yapan TOGG, “Gemlik tesisimizin semin güçlendirme çalışmalarında hız kesmeden ilerleme kaydediyoruz. Ana yüklenici firma olan Yapı merkezi ile anlaşma imzalanmıştır. Üst yapı çalışmalarında ise mobilizasyon alan çalışmalarına başlandı. Üst yapı inşaatında Ocak ayında 220, toplamda ise 1.500 personelin istihdamı sağlanacak. 1500 kişilik yatakhane ve 350 kişilik yemekhane olacak.” denildi.

ALT YAPI ÇALIŞMALARINDA SON DURUM!

Gemlik Tesisleri’ndeki alt yapı çalışmalarında son durumu açıklayan TOGG bilgilendirmesinde, “Yapılan kazı 550 bin metreküp, yapısal dolgu 225 bin metreküp, zemin güçlendirme kolonu 30.900 adettir. Boya enerji ve gövde binalarının ise alt yapı çalışmaları yüzde 100 oranında bitmiştir.” ifadeleri kullanıldı.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir