Emlak Katılım Bankası Gayrimenkul Tüketici Finansmanı Alımı için İş İlanı Yayımladı

Emlak Katılım Bankası yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını duyurdu. Banka tarafından yayımlanan duyuruda yer alan açık kadro bilgileri, başvuru şartları ve başvuru işlemleri.

EMLAK İŞ İLANLARI 02.02.2020 - 00:15 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

Emlak Katılım Bankası yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını duyurdu. Banka tarafından yayımlanan duyuruda yer alan açık kadro bilgileri, başvuru şartları ve başvuru işlemleri.

Emlak Katılım Bankası resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımlayarak personel alımı yapacağını duyurdu.Çok sayıda pozisyonda yapılacak olan personel alımlarında yer alan kadrolardan bir tanesi de Gayrimenkul Tüketici Finansmanı pozisyonu. Bu kadro için banka tarafından talep edilen koşullar ve adayların yapmaları gereken işlemler haberimizde. EMLAK KATILIM BANKASI PERSONEL ALIM İLANIEmlak Katılım Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanında duyurulan Gayrimenkul Tüketici Finansmanı kadrosu için adaylardan çeşitli koşullar talep edilidi. Bu koşullar arasında, adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları, 3 ile 5 yıl arasında bankacılık ürün yönetimi tecrübesi olması, tüketici kredileri konusunda bilgi sahibi olması, raporlama sunum tekniklerinde tecrübeli olması, anazli yapabilmesi, sayısal verileri yorumlayabilmesi, tercih iyi derecede İngizlice bilmesi ve erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmaması. GÖREV TANIMI VE ÇALIŞMA SÜRECİYukarıda yer alan bu koşulları sağlayan vatandaşlar ise aşağıda yer alan görev tanımı kapsamında görevlendirilecekler.Gayrimenkul ve tüketici finansmanı (konut, taşıt, işyeri, arsa, vb.) ürün içeriğinin oluşturulması, Pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi, sektör rekabet analizlerinin yapılması, Süreç ve sistem geliştirilmelerinin takip edilmesi ve ilgili raporlamaların yapılması, Gayrimenkul ve tüketici finansmanı ürün yönetimi.BAŞVURU İŞLEMLERİİlan metninde yer alan başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını bankanın resmi internet sayfası üzerinden yapabilecekler. İlana başvuru süreci Şubat 2020 itibariyle devam ediyor. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@